pomysły na rozwój firmy

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
gość

pomysły na rozwój firmy

Post autor: gość »

Cześć, Jakie macie metody, pomysły na promowanie swojej firmy? Może jakieś kursy, szkolenia, działania marketingowe w internecie, a może banery na mieście? :roll: czy ulotki może jakieś gadżeety? Co u was się sprawdza? Czekam na wasze odpowiedzi :P i życzę miłego dnia
Awatar użytkownika
gosiaczek
Posty: 45
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:13

Re: pomysły na rozwój firmy

Post autor: gosiaczek »

Tu pomogła mi agencja http://marketingdyskusji.pl/ która zajmuje się marketingiem internetowym. Poprzez szeptankę dopasowaną pod moją działalność zwiększyli zainteresowanie marką, co przełożyło się na większą ilość wyświetleń strony firmowej czy zapytań.
staśko09

Re: pomysły na rozwój firmy

Post autor: staśko09 »

Witam. Zalezy mi na tym,by nawiazac spolke z firmą,ktora pomoze nam sie rozwinąć i wesprze nas w przedstawianiu i budowaniu/projektowaniu dla państwa. Co sądzicie o tej firmie https://www.erbud.pl/ ? Z chęcią poznam wasze opinie,szczególnie bardziej doświadczonych w branży.
poliśka

Re: pomysły na rozwój firmy

Post autor: poliśka »

Poczytajcie sobie na tej stronie https://corobotics.pl/succon-group-part ... orobotics/ o robotach, które są praktyczne i funkcjonalne oraz bardzo dobrze sprawdzają się w przemyśle. Uważam, że warto stawiać na jakość i przede wszystkim podchodzić kompleksowo do tematu. Dzięki temu wasza firma będzie się rozwijała i przynosiła dochód.
igła

Re: pomysły na rozwój firmy

Post autor: igła »

W obecnych czasach pomysłów na rozwój firmy zdecydowanie nie brakuje. Bez względu na branże każdy znajdzie najdogodniejsze usprawnienie swojej działalności. W call center doskonale sprawdza się Rozmowa z botem . To doskonałe wsparcie, które świetnie sprawdza się w różnych branżach.
ODPOWIEDZ