Praca przez agencję

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Praca przez agencję

Post autor: Sylwia »

Witam serdecznie,
czy kiedykolwiek szukaliście pracy poprzez jakąś agencję? Z tego, co słyszałam, to na przykład. Agencja Pracy Poland Workforce, której oferta jest dostępna na stronie https://polandworkforce.com/ może pomóc w znalezieniu zatrudnienia w różnych krajach Europy. Może więc warto byłoby skorzystać z ich usług?
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 544
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Praca przez agencję

Post autor: tormund92 »

Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyjazdem do pracy za granicę, bo zaczynam mieć dość poziomu polskich zarobków. Widziałam na stronie https://www.beyondresources.pl/pl/ całkiem sporo ofert pracy dla Polaków w Holandii. Czy ktoś z Was miał może okazję pracować w tym kraju i mógłby się podzielić wrażeniami? Można tam dobrze zarobić?
Awatar użytkownika
lexyy
Posty: 103
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:27

Re: Praca przez agencję

Post autor: lexyy »

No niestety w Polsce o dobrych zarobkach osoba nie zajmująca wysokiego stanowiska może tylko pomarzyć. Dlatego też wiele osób decyduje się na pracę za granicą, gdzie zarobki są zdecydowanie wyższe. Do Niemiec wsporo osób jeździ do pracy jako opiekun dla osób starszych. Wiadomo, że najlepiej szukać pracy w sprawdzonych miejscach. Jeśli o pracę w takim charakterze chodzi, to śmiało można zajrzeć na http://bravecare.pl .
Awatar użytkownika
skakanka
Posty: 84
Rejestracja: 11 mar 2019, 20:22

Re: Praca przez agencję

Post autor: skakanka »

Przez agencję też można znaleźć ciekawą ofertę pracy. Mnie co prawda znajoma pomogła bo podesłała mi link https://www.randstad.pl/program-stazowy/# i się cieszę, bo poznawanie nowych ludzi to dla mnie ogromna frajda
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 99
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:47

Re: Praca przez agencję

Post autor: pukla123 »

A może chciałbys sprobowac swoich sił w policji? Zapraszam na stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ To platforma, która kompleksowo przygotowuje do testów, które czekają kandydatów w czasie rekrutacji do Policji. Przerabiając te materiały masz o wiele większe szanse na wysokie wyniki w testach niż osoby, które podchodzą bez żadnego przygotowania. Teraz można wypróbować za darmo
Awatar użytkownika
JaninskaAnna
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2020, 12:25

Re: Praca przez agencję

Post autor: JaninskaAnna »

możesz poszukać pracy np http://gowork.pl/praca/krakow;l, trzeba szukać po różnych portalach
ODPOWIEDZ