Prawo jazdy kurs

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 42
Rejestracja: 07 sty 2019, 9:39

Prawo jazdy kurs

Post autor: Karolina »

Niedługo chcesz zacząć uczyć się na prawo jazdy w Łodzi, ale nie wiesz jaką auto szkołę wybrać? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z Auto Szkołą Pałgan. Prowadzi ona kursy na kategorię A, A1, A2 i B.
Awatar użytkownika
skakanka
Posty: 84
Rejestracja: 11 mar 2019, 20:22

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: skakanka »

W każdym mieście znajdą się odpowiednie szkoły które zrobią z nas kierowców idealnych. W Warszawie na pewno będzie to http://autokadet.pl/ w której sama się teraz szkolę by niedługo zdać egzamin i zacząć jeździć po naszym pięknym kraju i zwiedzać go w swoim wymarzonym aucie
Awatar użytkownika
IrkaNil
Posty: 155
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:42

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: IrkaNil »

Jeśli potrzebujesz dobrej szkoły jazdy w Poznaniu to ze swojej strony polecam również zwrócić uwagę na OSK Pegaz w której sam robiłem prawo jazdy rok temu i szczerze mogę ich polecić ze względu na organizację, cenę jak i podejście instruktorów którym naprawdę zależy abyśmy dobrze zdali oba egzaminy. Mi poszło bez większych problemów (tylko jeden błąd na jeździe) więc uprawnienia miałem już po trzech miesiącach od rozpoczęcia kursu.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 67
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:54

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie zapraszam na stronę https://www.readyrent.pl/pomoc-drogowa-szczecin.html
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 93
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:48

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: luiza »

Zobacz sobie ofertę jaką ma szkoła jazdy warszawa. Z tego co wiem szkoła Elmol cieszy się bardzo dużą popularnością w stolicy i pozytywną opinią. Sama myślę o zapisaniu się tam na prawko.
Awatar użytkownika
samodzielny
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2019, 15:22

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: samodzielny »

Jest teraz całkiem fajny wybór rozmaitych szkół tego typu i w Warszawie i pod Warszawą. Na przykład tutaj podam namiary:
Nauka jazdy Ciechanów
http://orbiter.com.pl/
Mławska 1, 06-400 Ciechanów
telefon: +48 503 549 067
telefon: +48 533 222 317
e-mail: [email protected]
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 26
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:27

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: katpat »

Warto znać kilka podstawowych faktów na temat pomocy drogowej http://www.sigmatechnology.pl/blog/ktor ... wa-wybrac/, które w przypadku awarii bądź kolizji mogą znacznie ułatwić nam postępowanie.
Awatar użytkownika
iza
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:04

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: iza »

A ja kończyłam kurs w Motostart na Racławickiej w Warszawie, dobrze że akurat tam bo miałam blisko i od razu jeździłam po mieście w dużym ruchy więc nie było potem problemu z jazdą na egzaminie w tych koszmarnych korkach
Awatar użytkownika
IrkaNil
Posty: 155
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:42

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: IrkaNil »

Ja natomiast w Poznaniu mogę Wam śmiało polecić szkołę jazdy OSK Pegaz z którą miałam przyjemność współpracować i udało mi się uzyskać prawo jazdy zgodnie z planem. Przede wszystkim można liczyć na odpowiednie podejście, sprawny przebieg teorii oraz praktyki, no i wsparcie instruktorów które jest bardzo ważne abyśmy mogli spokojnie zdobywać nowe umiejętności oraz cieszyć się szybko zdanym egzaminem teoretycznym oraz praktycznym.
Awatar użytkownika
zyzza
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:30

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: zyzza »

A no pracuję nad tym, żeby to prawko zdać. Na razie jestem na etapie szukania odpowiedniej placówki do zdawania testów i chyba zdam się na polecenie znajomego. Dał mi on także namiar na tę firmę https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/lokalizacja/ zajmującą się badaniami lekarskimi przed przyjęciem na kurs.
kętarn

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: kętarn »

Na pewno musicie rozejrzeć się za porządną szkołą nauki jazdy. Jeżeli mieszkacie w Olsztynie to polecam wam Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST h[url]ttp://www.testosk.pl/[/url] Tam wszystkiego was nauczą. Sama mam teraz prawo jazdy właśnie dzięki nim.
tómart

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: tómart »

Jeżeli jesteście osobami mającymi problemy ze słuchem i chcecie dobyć kurs na prawo jazdy to polecam wam zgłosić się do http://instytut-gluchoniemych.waw.pl/prawo-jazdy/ Jest to instytut dla głuchoniemych, znajdujący się w Warszawie, który zajmuje się przeprowadzaniem kursów na prawo jazdy dla osób głuchych i niedosłyszących.
gabis89

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: gabis89 »

Szukam szkoły nauki jazdy w Warszawie. Znalazłam szkołę https://prosto.edu.pl i szukam osób, które przeszyły kurs i mogą się podzielić doświadczeniami. Jakich instruktorów polecacie?
karolinakinia

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: karolinakinia »

Jak myślicie, czy mąż wiele zapłaci za coś takiego jak klimatyzacja szkolenia ? Jestem pewna, że naprawdę to się może Wam sprawdzić i nie będzie to dla mnie problematyczne, niemiej jednak u mnie to ma swoje własne przełożenie i nie wiem, czy to można jakoś inaczej nazwać. No wiecie, to naprawdę ma mieć korzyści.
Mordka

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: Mordka »

Zastanawiałem się, czy warto zapisać się na kurs w moim rodzinnym mieście, czy może szukać oferty w większym mieście. Analiza kosztów na https://moro-tour.pl/porownanie-kosztow ... ch-polski/ pokazała mi, że różnice mogą być zaskakujące, ale ważne są też inne czynniki, takie jak jakość szkolenia czy opinie innych kursantów.
Sławomir

Re: Prawo jazdy kurs

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby, które szukają sprawdzonej szkoła jazdy częstochowa , to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę OSK Progress. Sam skorzystałem z ich usług i bardzo mi to pomogło w zaliczeniu egzaminu.
ODPOWIEDZ