Prawo jazdy na TIR

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
zuzanna
Posty: 66
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:55

Prawo jazdy na TIR

Post autor: zuzanna »

Mój mąż chce się zapisać na kurs jazdy na TIR-a i się przebranżowić. Uważam, że to dobry pomysł, dlatego szukamy dobrej szkoły jazdy. Co sądzicie o nich http://omega.szczecinek.pl/? Wiele osób ich chwali i mają dobre wyniki w kwestii zdawania egzaminów. Proszę was o opinie. Polecacie ich?
Awatar użytkownika
whee
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:51

Re: Prawo jazdy na TIR

Post autor: whee »

Przy centrach egzaminacyjnych również można zapisać się na kurs.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Prawo jazdy na TIR

Post autor: Sylwia »

A skoro już mowa o TIR-ach, to czy słyszeliście kiedykolwiek o tak zwanych mobilnych serwisach samochodów ciężarowych? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://serwis-tir-czechy.pl/kontakt/ kontakt do jednego z takich właśnie serwisów, działającego na terenie Czech. Czy mieliście kiedykolwiek do czynienia z tego typu firmą?
numizmaa

Re: Prawo jazdy na TIR

Post autor: numizmaa »

Zastanawialiście się, jak to jest poczuć wiatr we włosach, prowadząc swój własny motocykl ? W sumie mocno zastanawiam się nad tym, jakie prawo jazdy mam robić i wiem, że to będzie dla mnie dobrym podejściem. Może warto sprawdzić takie https://prosto.edu.pl/oferta/prawo-jazd ... -warszawa/ kategorie? To podobno dobra szkoła w Warszawie.
Donek

Re: Prawo jazdy na TIR

Post autor: Donek »

Jedną z kluczowych zasad pracy na pojazdach ciężarowych w kopalniach odkrywkowych jest zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy po nierównym terenie. Kierowcy powinni dostosować prędkość do warunków terenowych i być świadomi ryzyka przewrócenia się pojazdu. O bezpiecznej jeździe w trudnych warunkach terenowych przeczytasz na https://tuning.org.pl/kluczowe-zasady-p ... rywkowych/ i ważne jest również, aby unikać nagłych manewrów, które mogą prowadzić do utraty kontroli nad pojazdem.

kosmetyki naturalne dla noworodka
ODPOWIEDZ