prawo karne - prawnik

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
turja12

prawo karne - prawnik

Post autor: turja12 »

Witam. Życie tak dziwnie się potoczyło, że potrzebuję pilnie prawnika, najlepiej specjalizującego się w sprawach karnych. Czy możecie mi kogoś polecić? Dowiedziałam się, że dobre opinie ma Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak. Czy faktycznie są AŻ tak dobrzy w tym, co robią? Korzystał ktoś z usług tej kancelarii?
Rolnik

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: Rolnik »

Wielu ludzi myli pojęcia własności intelektualnej oraz praw autorskich. Aby rozróżnić te dwa terminy, polecam artykuł https://moje-gniezno.pl/122385/wlasnosc ... ie-roznia/ który dokładnie wyjaśnia różnice między nimi. Poznanie tego jest kluczowe, zwłaszcza dla twórców i osób pracujących w branży twórczej.
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 396
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: Werka »

Prawników i w ogóle kancelarii prawnych nie brakuje, trzeba tylko poszukać. Prawo karne to też chyba najczęściej wybierana specjalizacja, ale wiele kancelarii po prostu ma ich dużo.
Sławomir

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: Sławomir »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem zmian w prawie, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę - https://lexmaster.eu/najnowsze-zmiany-w ... nformacje/ . Czy wiecie jakie będa aktualizacje w kodeksie karnym?
elaa

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: elaa »

Mam przekonanie, że podjęcie współpracy z https://kancelariarzucidlo.pl/ to doskonała decyzja. Kancelaria ta oferuje usługi radcy prawnego na wyjątkowo wysokim poziomie, co stanowi mocny punkt ich propozycji.
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 546
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: tormund92 »

Poszukuję doświadczonej kancelarii prawnej specjalizującej się w obszarze prawa gospodarczego. Moja znajoma poleciła mi odwiedzenie strony http://www.kancelariamm.pl/ z sugestią, że tam znalazła wsparcie w wielu sprawach prawnych. Zamierzam skontaktować się z nimi, ponieważ potrzebuję profesjonalnej pomocy. Dajcie znać, co na ich temat sądzicie.
lubik

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: lubik »

Osobiście uważam, że w przypadku problemów prawnych w Niemczech warto skonsultować się z adwokatem polsko-niemieckim. Można go znaleźć na przykład w tej renomowanej kancelarii - https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/. Odnalezienie odpowiedniego wsparcia prawno-ścisłego może być czasochłonne, jednak warto zainwestować czas w poszukiwania doświadczonego prawnika.
fifi

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: fifi »

Jeżeli potrzebujecie pomocy prawnej i nie wiecie, do kogo się zwrócić, proponuję rozważyć ofertę od https://kancelariamcm.pl/. To sprawdzona kancelaria z szerokim doświadczeniem w różnorodnych sporach prawnych. Skontaktujcie się z nimi, a na pewno będziecie zadowoleni.
Ponki

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: Ponki »

Proces wywłaszczenia Łodź może być trudnym doświadczeniem, pełnym niepewności i pytań. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji ważne jest, aby mieć po swojej stronie doświadczonego prawnika, który pomoże Ci przejść przez ten proces i uzyskać należne odszkodowanie. Zapraszam do zapoznania się z zakresem pomocy na https://adwokatgolebiowski.pl/praktyka/ ... uchomosci/
tamara

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: tamara »

Mam nadzieję, że znajdziecie kompetentnego prawnika. Niestety nie wszyscy świadczą usługi na wysokim poziomie, a jedyne co potrafią to promować się w sieci i tv. Dlatego od takich "speców" jak Mateusz Mickiewicz, to naprawdę trzymałabym się z daleka.
Adrian

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: Adrian »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kancelarii, zajmującej się sprawami związanymi z odszkodowaniami - odszkodowanie za wypadek dziecka . Warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy.
wuujek

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: wuujek »

Jeśli chodzi o dobrego adwokata, to z pewnością pod tym linkiem https://adwokatsiwek.pl/adwokat-opoczno/ - kancelaria adwokacka Opoczno znajdziecie satysfakcjonującego was adwokata. Zajmują się szerokim spektrum różnorakich spraw - od rozwodów po wypadki komunikacyjne. Możecie kierować do nich zapytania nawet o sprawy karne z Niemiec, co uważam za ogromny plus.
Damianek

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: Damianek »

Ja nie polecę Ci dobrego adwokata ale szukałem nie dawno kancelarii i słyszałem kilka niekorzytstnych komentarzy na temat Mickiewicz-Szombara coś w tym musi być.
giegory

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: giegory »

Mój znajomy wpadł w dziwne towarzystwo. I nawet oskarżono go o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Na szczęście szybko ogarnął pomoc u prawników z Legaleo - Kancelarii Wojas Pawlak. Specjalizują się w takich sprawach. Zadziałali szybko i skutecznie, przez co znajomy miał bardzo szybko problem z głowy.
dariiiaa

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: dariiiaa »

Moim zdaniem również godną uwagi opcją jest https://odokancelaria.pl/ . Oferują one usługi na bardzo wysokim poziomie, co jest istotne, a przy tym ich ceny są rozsądne.
Dortii3

Re: prawo karne - prawnik

Post autor: Dortii3 »

Prawo to dziedzina, która wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Na rynku znajdziemy wiele ofert kancelarii, które oferują wsparcie w różnych aspektach prawa, pomagając w obronie praw klienta. Więcej informacji na temat usług można znaleźć na stronie np tutaj : https://www.kancelariamm.pl/kancelaria-andrychow. Dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika w trudnych sytuacjach.
ODPOWIEDZ