Produkcja ozdób ogrodowych

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Modzika
Posty: 112
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:28

Produkcja ozdób ogrodowych

Post autor: Modzika »

Podobno są specjalne urządzenia, dzięki którym elementy galanterii ogrodowej można poddać odpowiedniej obróbce, aby nadać im odpowiedni wygląd. Dopiero zaczynam działać w tej branży, dlatego potrzebuję Waszej pomocy i porady. Napiszcie, jeśli coś o tym wiecie.
Awatar użytkownika
Kundzia
Posty: 87
Rejestracja: 13 sty 2019, 16:30

Re: Produkcja ozdób ogrodowych

Post autor: Kundzia »

Oczywiście, że tak i ja właśnie z takich korzystam. Nawet mogę zdradzić, kto je udostępnia :) To chyba najbardziej rzetelna firma, którą znam w tej branży, czyli Blastech https://blastech.pl/ . Moje elementy ogrodnicze poddawane są obróbce powierzchniowej urządzeniami Cogeim typu STL i PG. Trzeba pamiętać, że jeśli galanteria jest wcześniej lakierowana, to obowiązkowo musi być najpierw poddana śrutowaniu.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 67
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:54

Re: Produkcja ozdób ogrodowych

Post autor: pieknyolek »

Zapraszam do adwokaci Opole
Awatar użytkownika
alies099
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Produkcja ozdób ogrodowych

Post autor: alies099 »

Jeśli nie wiesz jak rozwinąć swoją firmę to wejdź na wózki agv gdzie znajdziesz dobre pomysły jak zoptymalizować system pordukcyjny. Polecam bo symulacja komputerowa może w sposób realny pokazać i zaplanować produkcje. Zobacz na ich stronę.
Awatar użytkownika
AgnieszkaM
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:44

Re: Produkcja ozdób ogrodowych

Post autor: AgnieszkaM »

Produkcja to dosyć spore przedsięwzięcie. Z tego względu najlepiej przeprowadzić także odpowiedni monitoring mediów produkcyjnych http://salwis.pl/monitoring-mediow-prod ... o-takiego/ . Pracujemy z wieloma maszynami o różnym poborze energii i trybie pracy, z tego względu warto wiedzieć jak ta energia jest pobierana - od tego roku ceny za prąd podskoczyły więc warto mieć to na uwadze.
Jarosław

Re: Produkcja ozdób ogrodowych

Post autor: Jarosław »

Cześć. Otworzenie linii produkcyjnej, to zawsze duże wyzwanie. Pamiętam jak sam przygotowywałem się do tego przedsięwzięcia kilka lat temu. O czym trzeba pamiętać? Ważne jest spełnienie wszystkich norm ze względu na ochronę środowiska i naszych pracowników. Ze swojej strony mogę ci polecić filtry powietrza przemysłowe http://www.zdpwa.com.pl/systemy-filtrac ... y-weglowe/ wykorzystujące węgiel aktywny. Są bardzo skuteczne. Raz na jakiś czas wymagają regeneracji.
ODPOWIEDZ