Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Nowy Targ

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Nowy Targ

Post autor: astres »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://wroblewskiterapia.pl
Czyścik

Re: Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Nowy Targ

Post autor: Czyścik »

OOO widzę, że bardzo dobrze trafiłam bo jednak odkąd dowiedziałam się o tym, że nasz wujek ma problemy alkoholowe to chciałabym jakoś mu pomóc. Wiem, że po śmierci cioci jest mu bardzo ciężko ale alkohol to nie jest dobra droga. I tak dowiedziałam się, że jest ośrodek leczenia uzależnień Mental Relax w którym to na pewno będą w stanie mu pomóc. Także będę starała się przekonać wuja na pobyt w tym ośrodku.
Domiśka

Re: Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Nowy Targ

Post autor: Domiśka »

Nie nakreśliłeś o jakim uzależnieniu konkretnie mowa. Czy dobrze domyślam się, że chodzi o alkoholizm? Zauważyłam, że wiele osób wybiera terapię jako jedną formę leczenia. Co nie jest do końca słuszne. Terapia jest być może najpopularniejszym rozwiązaniem, jednak wydaję mi się, że większą skuteczność wykazuje wszywka alkoholowa. Znam nawet osobę, która po wszyciu Esperalu w Jeleniej Górze przestała całkowicie sięgać po kieliszek.
ODPOWIEDZ