reklama dla firmy

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Od pół roku współpracuję z firmą, która dba o pozycję mojej firmy w wynikach wyszukiwania Google:https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... azowiecki/. Jestem bardzo zadowolona, klikalność w stronę rośnie, zainteresowanie i zyski również. Zachęcona tym chciałabym trochę rozszerzyć działania i wprowadzić również https://wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. I zastanawiam się, czy to ma faktyczny wpływ... Polecacie takie działania?
Awatar użytkownika
skakanka
Posty: 84
Rejestracja: 11 mar 2019, 20:22

Re: reklama dla firmy

Post autor: skakanka »

Jeśli chodzi o to, to postawiłam na content marketing. Agencja http://adrenalinemd.pl/ tworzy na blog tematyczny, połączony zer stroną firmową, wpisy jak i artykuły, co przyciąga uwagę. A wiadomo, że w same zdania sprytnie umieszczono reklamę. A oni tutaj naprawdę dobrze się sprawdzają.
Awatar użytkownika
modnisia
Posty: 121
Rejestracja: 31 sty 2019, 16:41

Re: reklama dla firmy

Post autor: modnisia »

Działania pozycjonujące mają ogromny wpływ na to ile osób odwiedza naszą stronę więc nie można ich pominąć. Istotnym elementem takiej kampanii jest znajdowanie mocnych linków do strony i odsyłam do artykuł http://www.ultraweb.pl/mocne-linki-do-s ... e-znalezc/ który omawia to zagadnienie
ODPOWIEDZ