reklama firmy w internecie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
gość

reklama firmy w internecie

Post autor: gość »

Od pół roku współpracuję z firmą, która dba o pozycję mojej firmy w wynikach wyszukiwania Google:https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... azowiecki/. Jestem bardzo zadowolona, klikalność w stronę rośnie, zainteresowanie i zyski również. Zachęcona tym chciałabym trochę rozszerzyć działania i wprowadzić również https://wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. I zastanawiam się, czy to ma faktyczny wpływ... Polecacie takie działania?
Awatar użytkownika
skakanka
Posty: 84
Rejestracja: 11 mar 2019, 20:22

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: skakanka »

Ja też działam z dobrą agencją na rynku http://primaverapr.pl/ która to już zrealizowała dla mnie kilka kampanii marketingu internetowego. Sam bym z pewnością sobie z tym wszystkim nie poradziła, dlatego dobrze że trafiłam na takich specjalistów w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 361
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Werka »

W dzisiejszych czasach działanie w internecie jest podstawą i to samo dotyczy zresztą marketingu, który posługuje się bardzo wieloma różnymi narzędziami w tym celu. SEO pozwala na złożoną kampanię reklamową, ale trzeba to jeszcze dostosować do potrzeb i możliwości.
Awatar użytkownika
milaczek
Posty: 95
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:38

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: milaczek »

Na pewno warto zadbac o to, zeby ta reklama byla zrobiona kompleksowo, na wielu plaszczyznach, W takich kwestiach nie ma co sie ograniczac. Ja wybralam agencje, ktora oferuje roznego rodzaju uslugi marketingowe http://marketingowcy.com.pl/ od szeptanki po content marketing i kampanie w google
gótta

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: gótta »

Czego by nie powiedzieć, to projekt wizualny reklamy również ma znaczenie. Dlatego ja mam wrażenie, że przede wszystkim pod tym kątem powinniśmy się skupić. A jeśli tak, to przecież takie https://andrzejczyk.com.pl/category/b2b ... graficzne/ agencje najbardziej nam pomogą. Wydaje mi się, że są nawet o wiele lepiej przygotowane, bo współpracują z wieloma podwykonawcami. Kreatywność więc to ich główna cecha. Sprawdźcie to sobie sami.
ćma255

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: ćma255 »

gość pisze: ↑26 kwie 2021, 1:39 Od pół roku współpracuję z firmą, która dba o pozycję mojej firmy w wynikach wyszukiwania Google:https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... azowiecki/. Jestem bardzo zadowolona, klikalność w stronę rośnie, zainteresowanie i zyski również. Zachęcona tym chciałabym trochę rozszerzyć działania i wprowadzić również https://wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. I zastanawiam się, czy to ma faktyczny wpływ... Polecacie takie działania?

Dużo fajnych informacji na temat reklamy internetowej znaleźć możesz https://adnext.pl/baza-wiedzy/social-media-marketing/. Bardzo fajna stronka bo są tam praktyczne i ciekawe porady, które mogą wiele dać w marketingu internetowym. Ta stronka to taka pigułka wiedzy.
Awatar użytkownika
kaczor
Posty: 62
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:30

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: kaczor »

Reklama firmy w internecie to zdecydowanie dobra opcja, przeczytajcie też ten http://www.after-school.pl/5-najlepszyc ... nstagrama/ artykuł o aplikacjach do obróbki zdjęć na instagrama bo to jest dobra platforma dzięki której zdobędziecie wielu nowych klientów.
Awatar użytkownika
pomidorowa
Posty: 25
Rejestracja: 20 kwie 2020, 14:26

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: pomidorowa »

Ja postawiłam na agencję http://womm.com.pl/ oraz szeptankę, w której od lat się specjalizują. Poznali moją markę i na tej podstawie odpowiednio poprowadzili działania marketingu szeptanego. Docierają z przekazem do targetowych grup odbiorców, skutecznie, kreatywnie, ale i niepostrzeżenie dla konkurencji.
grażynka

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: grażynka »

Jeśli chcecie podjąć działania marketingowe, które pomogą wam w zyskaniu dodatkowego grona klientów, to warto zajrzeć do tej oferty: https://push-ad.com/ . Firma zajmuje się między innymi docieraniem do wybranych grup docelowych, czy oferuje dedykowane narzędzia, pozwalające na dodatkowe manewry w postaci wyskakujących okien pop-up na stronie sklepu internetowego. Wydaje mi się, iż warto sprawdzić ofertę, ponieważ mają sporo do zaoferowania i to w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
gosiaczek
Posty: 45
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:13

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: gosiaczek »

Obecnie to obowiązek jeśli chcemy być zauważeni przez klienta, bo sama dobra cena to nie wszystko. Tu ludzie od http://sztukaebiznesu.pl/ poprzez kampanię marketingu internetowego, odczuwalnie zwiększyli świadomość istnienia mojej marki, co widać już po samych wyświetleniach strony www.
Włodziu

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Włodziu »

Chyba Google i Facebook to najlepsze dwie opcje, które mogą zapewnić nam na prawdę spore grono klientów. Najpierw jednak trzeba zgłębić odpowiednią wiedzę dzięki której zaistniejemy w tych portalach i wyszukiwarce. Albo skorzystać z usług firmy, która się tym zajmuje na co dzień.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: kasiakowa06 »

gość pisze: ↑26 kwie 2021, 1:39 Od pół roku współpracuję z firmą, która dba o pozycję mojej firmy w wynikach wyszukiwania Google: wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... azowiecki/. Jestem bardzo zadowolona, klikalność w stronę rośnie, zainteresowanie i zyski również. Zachęcona tym chciałabym trochę rozszerzyć działania i wprowadzić również wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. I zastanawiam się, czy to ma faktyczny wpływ... Polecacie takie działania?

Bardzo! Taka reklama w internecie jest najważniejsza :) U nas robi to firma Wild Moose, polecam bardzo https://www.wildmoose.pl/

Obrazek
adrian43

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: adrian43 »

Marketing https://www.socialmediabost.pl/ to potrzebna sprawa, myślę że tutaj nie trzeba nikogo co do tego przekonywać. Sama zainwestowałam w niego i dzięki temu mam bardzo dużo klientów i ogólnie nie chwaląc się mogę powiedzieć, że interes bardzo dobrze się kręci.
dorian

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: dorian »

Reklama firmy to już niemalże obowiązek. Reklama firmy w internecie daje nam możliwość dotarcia do jak największej ilości osób a tym samym naszych potencjalnych klientów. Takie działania muszą jednak być przemyślane i dobrze prowadzone. Ja nie mając wiedzy w tym zakresie zdecydowałam się na skorzystanie z usług agencji, którą znalazłam tutaj https://piotrpolok.pl/ . Jak się okazało to była bardzo dobra decyzja z mojej strony.

kabel hdmi co to jest
Mazak

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Mazak »

Wybór odpowiednich słów kluczowych jest fundamentem każdej skutecznej kampanii SEO. Aby zrozumieć, jakie frazy są najważniejsze dla Twojego biznesu, polecam artykuł, który znajduje się tutaj https://www.reklama.pl/aktualnosci/szcz ... czac,11451 i jest to świetne źródło wiedzy dla początkujących.
ODPOWIEDZ