reklama firmy w internecie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
gość

reklama firmy w internecie

Post autor: gość »

Od pół roku współpracuję z firmą, która dba o pozycję mojej firmy w wynikach wyszukiwania Google:https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... azowiecki/. Jestem bardzo zadowolona, klikalność w stronę rośnie, zainteresowanie i zyski również. Zachęcona tym chciałabym trochę rozszerzyć działania i wprowadzić również https://wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. I zastanawiam się, czy to ma faktyczny wpływ... Polecacie takie działania?
Awatar użytkownika
skakanka
Posty: 84
Rejestracja: 11 mar 2019, 20:22

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: skakanka »

Ja też działam z dobrą agencją na rynku http://primaverapr.pl/ która to już zrealizowała dla mnie kilka kampanii marketingu internetowego. Sam bym z pewnością sobie z tym wszystkim nie poradziła, dlatego dobrze że trafiłam na takich specjalistów w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 400
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Werka »

W dzisiejszych czasach działanie w internecie jest podstawą i to samo dotyczy zresztą marketingu, który posługuje się bardzo wieloma różnymi narzędziami w tym celu. SEO pozwala na złożoną kampanię reklamową, ale trzeba to jeszcze dostosować do potrzeb i możliwości.
Awatar użytkownika
milaczek
Posty: 95
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:38

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: milaczek »

Na pewno warto zadbac o to, zeby ta reklama byla zrobiona kompleksowo, na wielu plaszczyznach, W takich kwestiach nie ma co sie ograniczac. Ja wybralam agencje, ktora oferuje roznego rodzaju uslugi marketingowe http://marketingowcy.com.pl/ od szeptanki po content marketing i kampanie w google
gótta

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: gótta »

Czego by nie powiedzieć, to projekt wizualny reklamy również ma znaczenie. Dlatego ja mam wrażenie, że przede wszystkim pod tym kątem powinniśmy się skupić. A jeśli tak, to przecież takie https://andrzejczyk.com.pl/category/b2b ... graficzne/ agencje najbardziej nam pomogą. Wydaje mi się, że są nawet o wiele lepiej przygotowane, bo współpracują z wieloma podwykonawcami. Kreatywność więc to ich główna cecha. Sprawdźcie to sobie sami.
ćma255

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: ćma255 »

gość pisze: ↑26 kwie 2021, 1:39 Od pół roku współpracuję z firmą, która dba o pozycję mojej firmy w wynikach wyszukiwania Google:https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... azowiecki/. Jestem bardzo zadowolona, klikalność w stronę rośnie, zainteresowanie i zyski również. Zachęcona tym chciałabym trochę rozszerzyć działania i wprowadzić również https://wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. I zastanawiam się, czy to ma faktyczny wpływ... Polecacie takie działania?

Dużo fajnych informacji na temat reklamy internetowej znaleźć możesz https://adnext.pl/baza-wiedzy/social-media-marketing/. Bardzo fajna stronka bo są tam praktyczne i ciekawe porady, które mogą wiele dać w marketingu internetowym. Ta stronka to taka pigułka wiedzy.
Awatar użytkownika
kaczor
Posty: 62
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:30

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: kaczor »

Reklama firmy w internecie to zdecydowanie dobra opcja, przeczytajcie też ten http://www.after-school.pl/5-najlepszyc ... nstagrama/ artykuł o aplikacjach do obróbki zdjęć na instagrama bo to jest dobra platforma dzięki której zdobędziecie wielu nowych klientów.
Awatar użytkownika
pomidorowa
Posty: 25
Rejestracja: 20 kwie 2020, 14:26

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: pomidorowa »

Ja postawiłam na agencję http://womm.com.pl/ oraz szeptankę, w której od lat się specjalizują. Poznali moją markę i na tej podstawie odpowiednio poprowadzili działania marketingu szeptanego. Docierają z przekazem do targetowych grup odbiorców, skutecznie, kreatywnie, ale i niepostrzeżenie dla konkurencji.
grażynka

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: grażynka »

Jeśli chcecie podjąć działania marketingowe, które pomogą wam w zyskaniu dodatkowego grona klientów, to warto zajrzeć do tej oferty: https://push-ad.com/ . Firma zajmuje się między innymi docieraniem do wybranych grup docelowych, czy oferuje dedykowane narzędzia, pozwalające na dodatkowe manewry w postaci wyskakujących okien pop-up na stronie sklepu internetowego. Wydaje mi się, iż warto sprawdzić ofertę, ponieważ mają sporo do zaoferowania i to w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
gosiaczek
Posty: 45
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:13

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: gosiaczek »

Obecnie to obowiązek jeśli chcemy być zauważeni przez klienta, bo sama dobra cena to nie wszystko. Tu ludzie od http://sztukaebiznesu.pl/ poprzez kampanię marketingu internetowego, odczuwalnie zwiększyli świadomość istnienia mojej marki, co widać już po samych wyświetleniach strony www.
Włodziu

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Włodziu »

Chyba Google i Facebook to najlepsze dwie opcje, które mogą zapewnić nam na prawdę spore grono klientów. Najpierw jednak trzeba zgłębić odpowiednią wiedzę dzięki której zaistniejemy w tych portalach i wyszukiwarce. Albo skorzystać z usług firmy, która się tym zajmuje na co dzień.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: kasiakowa06 »

gość pisze: ↑26 kwie 2021, 1:39 Od pół roku współpracuję z firmą, która dba o pozycję mojej firmy w wynikach wyszukiwania Google: wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... azowiecki/. Jestem bardzo zadowolona, klikalność w stronę rośnie, zainteresowanie i zyski również. Zachęcona tym chciałabym trochę rozszerzyć działania i wprowadzić również wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. I zastanawiam się, czy to ma faktyczny wpływ... Polecacie takie działania?

Bardzo! Taka reklama w internecie jest najważniejsza :) U nas robi to firma Wild Moose, polecam bardzo https://www.wildmoose.pl/

Obrazek
adrian43

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: adrian43 »

Marketing https://www.socialmediabost.pl/ to potrzebna sprawa, myślę że tutaj nie trzeba nikogo co do tego przekonywać. Sama zainwestowałam w niego i dzięki temu mam bardzo dużo klientów i ogólnie nie chwaląc się mogę powiedzieć, że interes bardzo dobrze się kręci.
dorian

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: dorian »

Reklama firmy to już niemalże obowiązek. Reklama firmy w internecie daje nam możliwość dotarcia do jak największej ilości osób a tym samym naszych potencjalnych klientów. Takie działania muszą jednak być przemyślane i dobrze prowadzone. Ja nie mając wiedzy w tym zakresie zdecydowałam się na skorzystanie z usług agencji, którą znalazłam tutaj https://piotrpolok.pl/ . Jak się okazało to była bardzo dobra decyzja z mojej strony.
Mazak

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Mazak »

Wybór odpowiednich słów kluczowych jest fundamentem każdej skutecznej kampanii SEO. Aby zrozumieć, jakie frazy są najważniejsze dla Twojego biznesu, polecam artykuł, który znajduje się tutaj https://www.reklama.pl/aktualnosci/szcz ... czac,11451 i jest to świetne źródło wiedzy dla początkujących.
Narka

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Narka »

Prowadzenie własnej działalności, wiąże się z kwestią zadbania o kwestie takie jak odpowiednia i dobrej jakości reklama. Jedną z ciekawych form reklamy, są gadżety reklamowe, dzięki którym twoja firma zostanie zapamiętana przez Twoich potencjalnych klientów. Dlatego, aby dotrzeć do potencjalnych klientów warto postawić na tego typu działania. Tutaj możesz sprawdzić ofertę jednej z firm która oferuje tego typu usługi https://goodproject.pl/kalendarze/jednodzielne/
ODPOWIEDZ