Studia dla córki

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Studia dla córki

Post autor: calineczka »

Witajcie. Wspólnie z córką wybrałyśmy dla niej studia na WSEH https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandydata.html. Robiłyśmy porównania kilka uczelni i ta wypadła najlepiej. Tutaj byłyśmy zgodne. Martwi mnie jedynie fakt, że córka zamierza uczyć się w systemie niestacjonarnym. Próbować ją przekonać na tradycyjny tryb? Jak uważacie?
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 35
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:38

Re: Studia dla córki

Post autor: lila87 »

Moim zdaniem warto tutaj pomyśleć o studiach dobrze kształcących w różnych nowoczesnych programach. Widziałam ostatnio informatyczne propozycje na https://horyzont.eu . Taka opcja robotyki to super sprawa.
Awatar użytkownika
Werinka
Posty: 171
Rejestracja: 22 lip 2019, 9:01

Re: Studia dla córki

Post autor: Werinka »

Ja natomiast jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez uczelnię https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na naprawdę szeroki wybór propozycji zarówno w zakresie studiów licencjackich, magisterskich, ale również podyplomowe. Stawiają na świetnych specjalistów, którzy potrafią skutecznie dzielić się wiedzą oraz umiejętnościami. Jednocześnie sama nauka jest przyjemna i atmosfera zachęca do częstego bywania na wszystkich zajęciach.
Awatar użytkownika
Naukowa
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2020, 13:36

Re: Studia dla córki

Post autor: Naukowa »

Podepnę się pod te studia podyplomowe :) super wybór :) jest naprawdę wiele kierunków, które pomogą się rozwinąć we właściwym obszarze wiedzy :) osobiście wybrałam uczelnię WSZiB podyplomowe studia wydały się być dla mnie najlepszym rozwiązaniem!
Awatar użytkownika
Modnakobieta
Posty: 175
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:46

Re: Studia dla córki

Post autor: Modnakobieta »

Studia zaoczne to bardzo fajny pomysł. Jak już masz konkretny kierunek, to moze też tutaj http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studiow,2,2,54,54,0 zobacz sobie czy mają coś do zaoferowania, bo czytałam że mają bardzo fajne kierunki.
Awatar użytkownika
whee
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:51

Re: Studia dla córki

Post autor: whee »

Są różne ciekawe kierunki np. neuropsychologia https://vizja.pl/studia-wyzsze/neuropsy ... a,ws1.html Tylko taką decyzję po wyborze studiów, trzeba najpierw dobrze przemyśleć.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Studia dla córki

Post autor: Sylwia »

Sądzę, że najlepiej, aby córka oprócz studiów zapisała się również na jakiś kurs językowy, bo to na pewno się jej w życiu przyda. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa dostępna jest na przykład oferta Szkoły Językowej ProfiLingua, która organizuje takie kursy w Warszawie. Polecam się zapoznać :)
ktoś

Re: Studia dla córki

Post autor: ktoś »

whee pisze: ↑28 sie 2020, 20:51 Są różne ciekawe kierunki np. neuropsychologia https://vizja.pl/studia-wyzsze/neuropsy ... a,ws1.html Tylko taką decyzję po wyborze studiów, trzeba najpierw dobrze przemyśleć.
Chyba przed podjęciem studiów trzeba ja przemyśleć :P neuropsychologia brzmi bardzo ciekawie ale to rodzice powinni dzieciom podpowiedzieć dobre studia bo w wieku 18 lat ciężko coś dobrze przemyśleć i dobrze wybrać. Są osoby, które wiedzą co chcą robić w życiu, ale większość tego nie wie niestety
ODPOWIEDZ