Studia

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Gość

Studia

Post autor: Gość »

co sądzicie o studiach psychologicznych? Jak dla mnie super sprawa dla osób które nie wiedzą co ze sobą zrobić po szkole, a chciałby jednak dalej się kształcić.
https://studiapsychologiczne.pl/
Tamarka7

Re: Studia

Post autor: Tamarka7 »

Jeśli myślisz poważnie o swojej przyszłości, zależy Ci na tym, aby uzyskać konkretne efekty, w swoim kształceniu i chcesz, aby wszystko szło w jak najlepszym kierunku, na pewno dobrą opcją będzie akademia nauk stosowanych angelusa silesiusa, gdzie są niezwykle przyszłościowe i bardzo dobrze dopasowane do obecnych potrzeb. Polecam zatem zajrzeć na stronę- https://www.ans.edu.pl/ gdzie znajdziesz wszelkie informacje na ich temat.
luina

Re: Studia

Post autor: luina »

Wiele osób decyduje się na studia na kierunkach medycznych czy wciąż popularnej psychologii. To dobry wybór :) a jeśli chodzi o konkretną szkołę wyższą to od siebie polecam Warszawską Akademię Medyczną https://wam.edu.pl/studia-psychologia/. Doświadczona kadra wykładowców, ciekawe zajęcia ( w tym dużo ćwiczeń i praktyk), rozsądne czesne i świetna atmosfera.
Awatar użytkownika
modnababka
Posty: 62
Rejestracja: 16 sty 2020, 15:43

Re: Studia

Post autor: modnababka »

Ja planuje podjąc naukę na tym kierunku https://www.collegium.com.pl/kierunki/t ... aceutyczny , slyszalam sporo dobrego o tej szkole, a mi wlasnie zalezy aby poziom był odpowiedni
wiesia2

Re: Studia

Post autor: wiesia2 »

Bardzo wiele osób wybiera studia pod względem swoich umiejętności. Warto zawsze iść tym tropem i stawiać na swoje mocne strony. Wówczas zastanowić się studiowanie pr w polsce jaka praca? oraz czy są dobrym wyborem, niezależnie od tego, w którym momencie go podejmiesz. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://wseh.pl/pl/aktualnosci/jak-rozp ... tions.html
lejlaa

Re: Studia

Post autor: lejlaa »

grunt to wiedzieć, co chce się robić po studiach, w życiu zawodowym i na tej podstawie wybierać odpowiedni kierunenk :) jeśli myslicie o fizjoterapii, pielęgniarstwie czy psychologii to poczytajcie sobie o Warszawskiej Akademii Medycznej :) super uczelnia ( prywatna), wysoki poziom, świetna kadra wykładowców, konkurencyjne czesne.
Joasia88

Re: Studia

Post autor: Joasia88 »

Warto zastanowić się, czy nie lepiej wybrać konkretny kierunek studiów. Możliwe, że całkiem korzystnym wyborem okaże się akademia menadżera, którą znajdziesz na https://trenerzy.pl/szkolenia-menedzerskie/ a które są niezwykle przyszłościowe i korzystne w tym wymiarze. Dobrze się nad tym zastanów i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.
Elza29

Re: Studia

Post autor: Elza29 »

Dla mnie wykształcenie jest bardzo ważne, bo wiem że dzięki niemu można mieć zdecydowanie łatwiej w życiu. Pod adresem: https://ultswiecie.edu.pl/ udało mi się znaleźć namiary na uczelnię gdzie na pewno dobrze przygotują do wykonywania w przyszłości zawodu. Poziom nauczania jest na wysokim poziomie, a uczelnia cieszy się dobrymi opiniami.
malinaa

Re: Studia

Post autor: malinaa »

Nie wiem czy kojarzycie tą uczelnię we Wroclawiu https://www.wsf.wroc.pl/, ale jesli ktoś z was planuje studiowac fizjoterapię, to jest to jak najbardziej odpowiednie miejsce, poziom super
Gość

Re: Studia

Post autor: Gość »

Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności kierownicze na wyższy poziom, szkolenia menedżerskie w Projekt Gamma mogą być kluczem do sukcesu. Wejdź i dowiedz się więcej: https://www.projektgamma.pl/szkolenia-o ... edzerskie/
ellka939

Re: Studia

Post autor: ellka939 »

Na tej uczelni https://ult.edu.pl/studia/filologia-rosyjska/ możecie zdecydować się na taki kierunek, jak filologia rosyjska. Wiem, że wiele osób pod taki kierunek przygotowywało swoją ścieżkę edukacyjną, dlatego myślę, że jak najbardziej można się tym kierunkiem zainteresować.
młokos

Re: Studia

Post autor: młokos »

Rekrutacja na ten uniwersytet https://studiuj.uek.krakow.pl/forma-stu ... 1-stopien/ to doskonała okazja do rozpoczęcia edukacji na jednej z najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce. Uczelnia oferuje różnorodne kierunki studiów, które przygotowują studentów do wyzwań zawodowych w dynamicznie zmieniającym się świecie.
erwina

Re: Studia

Post autor: erwina »

Jezeli ktoś z was jest z Wroclawia, to zapewne kojarzy tą uczelnie https://www.wsf.wroc.pl/ slyszlaam ze maja kosmetologie na naprawde bardzo wysokim poziomie i wlasnie planuje zaczac tam naukę
simonka

Re: Studia

Post autor: simonka »

kazde studia są ciekawe pod warunkiem ze wybieramy je wg naszych upodoban.. ja ukonczylam licencjata i magisterke potem rok przerwy i podyplomowka.. wybralam uniwersytet ekonomiczny we wroclawiu ze wzgledu na super opinie i wykladowcow z duzym zaangazowaniem
Alek

Re: Studia

Post autor: Alek »

Ja z kolei myślę nad kierunkiem Bezpieczeństwo wewnętrzne, specjalnością Kryminologia i kryminalistyka. Studia https://prawowroclaw.edu.pl/oferta/krym ... listyka-2/ to spełnienie moich marzeń. Od kilku lat siedzę w temacie różnych spraw kryminalnych, bardzo mnie to fascynuje. A tutaj nie dość, że pogłębiłbym wiedzę, to jeszcze mógłbym czerpać z doświadczeń innych, wykwalifikowanych osób. Po studiach, kto wie, może otworzę własne laboratorium?
ODPOWIEDZ