Studnia

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
małwa

Studnia

Post autor: małwa »

Jestem na początku drogi, jeśli chodzi o budowę studni głębinowej, ale wierzę, że wy mi w tym pomożecie. Chodzi o to, że dokładnie wiem, jak ma wyglądać cały ten podkop i to dalej, ale nie wiem, jak wybiera się osprzęt. Wiecie, chodzi o to na przykład, czy firma Watermark pompy głębinowe ma w dobrej jakości. Może podpowiedź jakaś?
Awatar użytkownika
projektant
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: Studnia

Post autor: projektant »

Akurat posiadanie studni jest moim zdaniem bardzo ciekawym rozwiązaniem i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest ją mieć. Jak jeszcze niedawno czytałem na stronie https://expodom.pl/pompa-glebinowa-czy- ... ie-wybrac/ to także dobrze wiedzieć jaki właśnie rodzaj pompy do studni będzie tym odpowiednim.
Waruś

Re: Studnia

Post autor: Waruś »

TO prawda kiedy chcemy mieć studnię głębinową to ja również jestem zdania, że nie ma się nad czym zastanawiać. Przy okazji polecam każdemu zapoznanie się z ciekawym wpisem https://www.dostudni.pl/jak-dziala-pomp ... ,b156.html gdyż tak naprawdę zasada działania pompy głębinowej jest dla nas czymś niezwykle ważnym.
zącia

Re: Studnia

Post autor: zącia »

W sumie każdy może sobie studnię założyć, ale jeśli o tym mówimy, to wydaje mi się, że warto pomyśleć przede wszystkim o opcjach, które będą odpowiednie, czyli o wyposażeniu. A skoro tak, to ttuaj pompy do studni Wam się przydadzą. Czy szukaliście kiedykolwiek czegoś takiego? Czy to może sprawiać jakiekolwiek problemy?
polkaa

Re: Studnia

Post autor: polkaa »

Cześć, możecie mi powiedzieć, jakie pompy wirowe do wody możecie na przykład polecić? Ja jestem ciekawa, co się tak naprawdę w tym względzie Wam spodoba i jaki będziecie mieli wpływ odnośnie tego, co daje nam to rozwiązanie. Czekam na wskazówki.
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 543
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Studnia

Post autor: tormund92 »

Jeśli chodzi o profesjonalne pompy do ścieków, to moim zdaniem bardzo intersującą ofertę na tego typu pompy posiada ta firma: https://www.dambat.pl/big-pompy-profesj ... iekow.html. Jeśli rozważcie zakup odpowiedniej pompy do waszego domu bądź też firmy, to uważam, że warto się z nimi skonsultować przed zakupem.
ODPOWIEDZ