szkolenie cnc

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Panimodna
Posty: 18
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:26

szkolenie cnc

Post autor: Panimodna »

Chciałabym mężowi zafundować szkolenie, ale takie przydatne w życiu. On obecnie pracuje w dziale produkcji i zajmuje się klejeniem materiałów. Chciałabym, aby robił coś bardziej ambitnego i pomyślałam o szkoleniu cnc. Spodobała mi się oferta https://www.grema.pl/szkolenie/7/kurs-obrabiarki-cnc , lecz nie znam się na tym tak dobrze. Czy 50 godzin szkolenia wystarczy na naukę?
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

Re: szkolenie cnc

Post autor: astres »

Znalazłem informacje na ten temat i o tym problemie tutaj: http://www.metkol.pl/katownik-aluminiow ... luminiowe/
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: szkolenie cnc

Post autor: Sylwia »

A skoro już o szkoleniach mowa, to czy kojarzycie może taką firmę szkoleniową jak Kar Group? Z tego, co widziałam ostatnio na ich stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/, to mają oni do zaoferowania mnóstwo najróżniejszych szkoleń z naprawdę różnorodnych kategorii i branż. Jak sądzicie, na jakie kursy najbardziej warto byłoby się zapisać?
Awatar użytkownika
AgnieszkaM
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:44

Re: szkolenie cnc

Post autor: AgnieszkaM »

Skoro mowa o obróbce metalu to warto także zainwestować w odpowiedni system do zarządzania obróbką metalu. Oprogramowanie http://salwis.pl/system-do-zarzadzania- ... ka-metalu/ posiada wiele zalet - można monitorować stan maszyn, przygotowywać raporty i zwiększać efektywność produkcji. Jednak to zaledwie kilka z wielu cech takiego systemu. To także umożliwia udostępnienie naszemu Klientowi danych odnośnie etapów realizacji jego zamówienia
miał

Re: szkolenie cnc

Post autor: miał »

Szukam firmy, która w ofercie posiada profesjonalne maszyny do cięcia blach. Do tej pory znalazłam firmę http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ . Firma oprócz bogatej oferty maszyn, urządzeń oraz narzędzi zapewnia pełną ofertę serwisową w zakresie napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych https://polwelt.pl/
bożka

Re: szkolenie cnc

Post autor: bożka »

W sumie sporo rzeczy można robić w życiu, ale cięcie tlenem w Krakowie jest intratnym zajęciem. Przekonać was o tym mogą pracownicy firmy Unihut, który w dużej mierze po prostu są zatrudnieni tam latami. To znaczy, że nie tylko oni sami posiadają odpowiednie doświadczenie, ale i że firma jest odpowiednio przygotowana do pracy i można jej zaufać.
jaroo

Re: szkolenie cnc

Post autor: jaroo »

W sumie ja to mam problem[ z tego rodzaju usługami, a jeszcze url=https://czyszczenielaserowe.com/]czyszczenie laserem[/url] mnie interesuje i ja to jednak sama staram się ogarnąć, ale bezskutecznie. Stąd mam nadzieję, że każdy z Was coś poradzi, podpowie, jakoś mnie naprowadzi. I to ma do siebie, że to będzie dla mnie niekorzystne. Czekam na wskazówki.
domilosna88

Re: szkolenie cnc

Post autor: domilosna88 »

Jak myślicie, czy specjalne, pełne polerowanie stali nierdzewnej będzie drogie? Nie znam tego rodzaju usług, a okazuje się, że to podobno jest ważne, by się nad tym zastanowić, więc czemu nie? Faktem jest, że nie wiedziałam o takich usługach i dziś poszerzam po prostu swój światopogląd.
kamiil

Re: szkolenie cnc

Post autor: kamiil »

Ostatnio natrafiłem na niezwykle interesujące źródło informacji, które chciałbym się z Wami podzielić. Jest dostępne na stronie spis katalogów a zawarte tam treści są niezmiernie wartościowe. Co więcej, korzystając z tej platformy, można liczyć na wysokiej jakości wsparcie ze strony profesjonalnego zespołu obsługi.
ODPOWIEDZ