szkolenie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
niśka

szkolenie

Post autor: niśka »

Cześć. Słyszeliście o możliwości jaką jest szkolenie dotyczące pracy z programem Altium Designer? Jest oferowane przez firmę https://www.ccontrols.net/pl/szkolenia/ ... -designer/ , tutaj również zdobędziecie informacje na temat całego procesu tworzenia płytki PCB, więc moim zdaniem oferta jest bardzo korzystna
Sławomir

Re: szkolenie

Post autor: Sławomir »

Moim zdaniem stały rozwój jest bardzo ważny. Od zawsze chciałem wstąpić do policji, dlatego chciałem się solidnie przygotować do wszelkich testów, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. W moim przypadku korzystałem ze strony https://www.rekrutacja-do-policji.pl/te ... do-policji i mogę Wam ją szczerze polecić, bardzo mi to pomogło.

uniwersalny pilot do bram
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: szkolenie

Post autor: Sylwia »

A czy ktoś z Was chciałby może podjąć się pracy jako elektryk i interesują go kursy elektryczne? Co powiecie na taki kurs w systemie on-line? Widziałam ostatnio taką ofertę na stronie internetowej https://sep.rzeszow.pl/. Polecam i Wam się z nią zapoznać ;) Sądzę, że warto ;)
Zdrówko

Re: szkolenie

Post autor: Zdrówko »

Myślę by zapisać swoje dziecko na kurs python dla dzieci https://instakolko.pl/programowanie-w-p ... la-dzieci/ . Czy ktoś już zapisał swoje dziecko na te szkolenia? Czego dokładnie się tam uczą? Mój syn uwielbia komputery i język komputerowy. Czy te zajęcia będą idealne dla niego?
fotografamator

Re: szkolenie

Post autor: fotografamator »

niśka pisze: ↑25 wrz 2021, 13:32 Cześć. Słyszeliście o możliwości jaką jest szkolenie dotyczące pracy z programem Altium Designer? Jest oferowane przez firmę https://www.ccontrols.net/pl/szkolenia/ ... -designer/ , tutaj również zdobędziecie informacje na temat całego procesu tworzenia płytki PCB, więc moim zdaniem oferta jest bardzo korzystna
Fajna propozycja. Ja ze swojej strony moge polecic wam https://uxupgrade.pl/szkolenia/zdalne-m ... ytecznosci to tez bardzo ciekawe szkolenia sczegolnie jesli interesuja was testy.
Naduś98

Re: szkolenie

Post autor: Naduś98 »

Jeśli jeszcze nie znacie firmy Emtg.pl, to myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą. Mają bardzo dużo ciekawych szkoleń dotyczących organizacji Eventów. Sam odbyłam już kilka szkoleń i jestem bardzo zadowolona, na pewno jeszcze nie teraz skorzystam z ich obszernej oferty. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na to szkolenie: https://emtg.pl/przygotowanie-i-sprzeda ... eventowej/ . Dzięki niemu mój biznes się rozkręcił i nie mam problemy ze znalezieniem nowych klientów i negocjacjom z nimi.
zaprok

Re: szkolenie

Post autor: zaprok »

Uważam, że dobrze byłoby wybrać się na szkolenie, jeśli chcemy zwiększyć swoje kompetencje, jednak musi być ono prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie. Oferta Centrum Medycyny Estetycznej wygląda atrakcyjnie, dostępne jest tam między innymi szkolenie medycyna estetyczna szczecin
ODPOWIEDZ