Tłumaczenia

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Tłumaczenia

Post autor: mariolle »

Korzystaliście kiedyś z tłumaczeń? Mnie interesują tłumaczenia przysięgłe w Opolu i szukam biura, które takie tłumaczenia dla mnie by wykonało. Liczę tutaj na waszą pomoc - może mieliście już okazję korzystać z ofert takiego biura?
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 33
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:33

Re: Tłumaczenia

Post autor: heniutek »

Często korzystamy z takich usług. Mamy swoje sprawdzone biuro tłumaczeń, które towarzyszy nam od dłuższego czasu. Ani razu nas nie zawiedli, zawsze wszystko wykonywali na czas, a co najważniejsze - cenowo wypadali najkorzystniej. Nie byli najtańsi, jednakże uwzględniając cenę do terminowości i jakości tłumaczeń to ich wybór był najlepszym możliwym wyborem.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:10

Re: Tłumaczenia

Post autor: Eliza111 »

Ja kiedyś korzystałam z usług firmy http://e-lingma.pl/ oni zajmują się tłumaczeniami medycznymi technicznymi specjalistycznymi. Na stronie macie do nic kontakt wszystkie potrzebne informacje o raz cennik tłumaczeń. Koniecznie tam zajrzyjcie. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Gruupi
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:44

Re: Tłumaczenia

Post autor: Gruupi »

Na pewno tu takie firmy jak http://www.sct-tlumaczenia.pl świetnie się sprawdzą. Jeżeli szukacie pomocy przy tłumaczeniach to postawcie na biura tłumaczeń, będzie to z pewnością super wybór.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: Tłumaczenia

Post autor: Kamilla36 »

Szeroką ofertę ma biuro tłumaczeń ze strony: https://www.pozena.com/ . Poza tym, że daje wiele możliwości, wszystkie są dostępne w wielu językach. Biuro cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów, dzięki swojej dokładności i szybkości w tłumaczeniu. Dużym plusem też są tutaj ceny :)
ODPOWIEDZ