Utopiona kasa w nieruchomościach

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Sabrina
Posty: 13
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Utopiona kasa w nieruchomościach

Post autor: Sabrina »

Hej, znacie przypadek, że ktoś utopił kasę w nieruchomościach? Co to była za sytuacja? Chciałabym zacząć inwestować, ale boję się jak nie wiem...
Awatar użytkownika
Zoja-76
Posty: 9
Rejestracja: 04 kwie 2019, 0:39

Re: Utopiona kasa w nieruchomościach

Post autor: Zoja-76 »

Nie znam takiej sytuacji, ale na pewno się zdarzają. Grunt to dobrze sprawdzić od strony prawnej. Mnie w inwestowaniu bardzo pomogło szkolenie https://wiwn.pl/ - nauczyłam się wiele rzeczy, nie tylko jak sprawdzać rentowność inwestycji
Wójcik

Re: Utopiona kasa w nieruchomościach

Post autor: Wójcik »

No myślę, że teraz czas dla wynajmujących jest dość niekorzystny. W epidemii mało kto sobie pozwala na zbędne wydatki. Sprawa inwestycji jest złożona, a szansa zysku jest równa szansie straty, potrzeba na to wiedzy, doświadczenia i rozwagi. Na pewno warto po prostu zgromadzić jak najwięcej informacji. Pierwszym takim krokiem jest przyswajanie podstaw, więc śledzę tego typu portale tutaj https://zarabianie.net.pl i szczegółowe teksty https://zarabianie.net.pl/inwestowanie/ ... zednosci-w.
koźik

Re: Utopiona kasa w nieruchomościach

Post autor: koźik »

Ja dużo częściej słyszę, że na nieruchomościach fajnie da się zarobić. Jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem, że ktoś utopił kasę w tym temacie. Moim zdaniem warto sobie poczytać informacje na temat tego, jak inwestować w nieruchomości? . Żeby robić to dobrze konieczna do tego jest odpowiednia wiedza. Bez tego faktycznie nieźle można na tym popłynąć.
Awatar użytkownika
projektant
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: Utopiona kasa w nieruchomościach

Post autor: projektant »

Ja nigdy tak nie uważałem i jestem przekonany, że właśnie odkąd miałem swoje mieszkanie to jak najbardziej była to fajna sprawa. Niestety nadszedł czas, aby moje mieszkanie sprzedać. W takiej sytuacji zwróciłem się do firmy http://skupnieruchomoscidom.pl/ która po prostu je ode mnie skupiła.
ODPOWIEDZ