Uzależnienie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Frania

Uzależnienie

Post autor: Frania »

Coraz więcej ludzi chodzi w dzisiejszych czasach do psychologów i coraz więcej też wymaga leczenia uzależnień. To straszne, ale całe szczęście w tym nieszczęściu, że powstaje dużo obiektów, w których można się leczyć. Wiele czytałam ostatnio na ten temat i dowiedziałam się, że najlepszym miejscem jest prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Pracują tam w oparciu o autorską metodę leczenia i zajmują się alkoholizmem, narkomanią, hazardem oraz uzależnieniami behawioralnymi.
leczyć

Re: Uzależnienie

Post autor: leczyć »

Uzależnień mamy kilkanaście dlatego też do każdego z nich należy podejść inaczej. Bo jednak inny rodzaj terapii potrzebuje alkoholik a innej hazardzista. W przypadku alkoholika ważny jest detoks alkoholowy. I taki detoks można odbyć w ośrodku Detoks Fenix. Tutaj na życzenie pacjenta nawet "wszyją" taką specjalną wszywkę alkoholową za pomocą której nie będzie alkoholika ciągnęło w stronę picia
Łukasz

Re: Uzależnienie

Post autor: Łukasz »

Gdybyście potrzebowali odpowiedniej terapii to kontaktujcie się z terapia uzależnień to najlepszy ośrodek leczenia uzależnień w stolicy. Tutaj każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, jako partner i aktywny uczestnik własnej terapii. Nie zwlekajcie tylko dzwońcie i się zapiszcie.
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Re: Uzależnienie

Post autor: mariolle »

Znalezienie odpowiedniego ośrodka czy terapeuty to z pewnością pierwszy krok do sukcesu. Często jednak w przypadku uzależnień konieczne jest umieszczenie chorego w ośrodku aby całkowicie wyeliminować kontakt z używkami oraz osobami, które mogą mieć zły wpływ na leczenie. Ja polecam sprawdzić https://najlepszeterapie.pl/kategoria/terapeuci/ opinie o najlepszych terapeutach w Polsce.
Awatar użytkownika
Sandra12
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:23

Re: Uzależnienie

Post autor: Sandra12 »

A słyszałaś o hipnoterapii? Jeśli nie to polecam zerknąć https://hejos.pl/ , dowiesz sie tutaj o tym bardzo dużo. Co więcej taka terapia jest na prawdę bardzo skuteczna. Bliska mi osoba z niej korzystała i mogę powiedzieć, że przyniosła oczekiwane efekty.
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 394
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: Uzależnienie

Post autor: Werka »

Uzależnienie to straszna rzecz i często wyjść z tego samodzielnie, trzeba naprawdę chcieć i mieć porządne wsparcie bliskich.
Śnieżka

Re: Uzależnienie

Post autor: Śnieżka »

Nie znam nikogo, kto sam wyszedł z uzależnienia. Za to doskonale wiem, jak to jest żyć w domu z alkoholikiem. Zbyt dobrze też orientuję się w temacie współuzależnienia, o którym możecie poczytać https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/ws ... d-alkoholu
kębernit

Re: Uzależnienie

Post autor: kębernit »

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do sprawdzonego ośrodka leczenia uzależnień, w którym będą potrafili nam pomóc. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://osrodektrzezwosc.pl/ Jest to bardzo dobra placówka z Łomży, w której na pewno wam pomogą.
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Re: Uzależnienie

Post autor: mariolle »

Każdy ma różnego rodzaju schorzenia. Co do terapii to może taka medycyna chińska może wam pomóc? Ciekawą ofertę mają na https://www.energiazycia.net.pl/ , sama się nią zainteresowałam gdy pandemia dała mi wycisk.
gałązka

Re: Uzależnienie

Post autor: gałązka »

A nie mysleliscie o osrodku Tratwa w Wisle? okolica jest super, opieka na wysokim poziomie, nawet lekarzy maja na miejscu. Mysle, ze to dobre rozwiazanie by wygrac z uzaleznieniem
łyskd

Re: Uzależnienie

Post autor: łyskd »

Ze swojej strony polecam szczególnie witrynę http://urokimilosne-opinie.blogspot.com która jest ściśle powiązana z ezoteryką./
Rafał

Re: Uzależnienie

Post autor: Rafał »

Jeśli chodzi o specjalne terapie to może warto udać się do leczenie uzależnień od narkotyków ten ośrodek jest jest całodobowym, stacjonarnym miejscem dla dzieci i młodzieży od 14 do 21 roku życia. Oni pomogli już wielu osobom. Kontakt i wszystkie informacje macie na stronie.
joluś9333

Re: Uzależnienie

Post autor: joluś9333 »

Wybór odpowiedniej kliniki jest tutaj konieczny, bo narkomania to powazny problem. Tutaj znajdziecie https://drogadodomu.info/odwyk-narkotykowy/ specjalistyczny ośrodek - zatrudnia on profesjonalnych lekarzy i psychologow. Z pewnością pomoga zwalczyć ten nałóg. Tylko trzeba chcieć!
Bożena

Re: Uzależnienie

Post autor: Bożena »

To bardzo poważny temat, dlatego też koniecznie powinniście już teraz poszukać odpowiedniej pomocy. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mielibyście nie skorzystać ze wsparcia odpowiednich terapeutów z https://psychomedic.online/ przy leczeniu swojej choroby. To naprawdę ważna rzecz, dlatego też nie ma co się w ogóle tutaj dalej zastanawiać.
Awatar użytkownika
Modzika
Posty: 112
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:28

Re: Uzależnienie

Post autor: Modzika »

Takie mamy czasy niestety, że wiele osób potrzebuje pomocy w związku z uzależnieniem. Jeśli jest to osoba, którą znamy lub krewny to bezwzględnie powinno się jej pomóc. Istnieje wiele dobrych placówek leczniczych i tylko wystarczy wybrać odpowiednią według własnego uznania. Moim zdaniem na wysoką ocenę zasługuje ośrodek terapii uzależnień Lewin.
Awatar użytkownika
parkon
Posty: 195
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:07

Re: Uzależnienie

Post autor: parkon »

Jeśli masz problem z uzależnieniem, to nie próbuj wyjść z tego na własną rękę, to nic nie da, a może jeszcze bardzie pogorszyć sytuacje. Sam byłem narkomanem i nie udało mi się z tego wyjść, dopiero jak poszedłem na leczenie do ośrodka https://www.osrodek-empatia.org/ zrozumiałem co tak naprawdę robię źle i co mi pomaga w danej sytuacji.
Małka

Re: Uzależnienie

Post autor: Małka »

Naprawdę trudno jest wyjść z uzależnienia i doskonale wiem o czym mówię. To nie jest tak, że samodzielnie się nie uda, bo może się udać, ale jednak zdecydowanie lepszą opcją jest skorzystanie z pomocy terapeuty. Ze swojej strony mogę polecić ośrodek Terapie Tu i Teraz https://www.alkoholizm.org.pl z Krakowa. Naprawdę jedno z lepszych tego typu miejsc.
Jędruś

Re: Uzależnienie

Post autor: Jędruś »

Pandemia wywarła negatywny wpływ nie tylko na gospodarkę ale także na ludzi i ich relacje. Wiele osób popadło w depresję lub alkoholizm i potrzebuje szybkiej pomocy a tej nie uzyskają od państwowej służby zdrowia. na szczęście masz wsparcie w postaci oferty https://medi-life.pl/zakres-swiadczen/p ... zaleznien/ gdzie mają odpowiednich specjalistów i programy leczeń dostępne niemal od ręki.
Mirosława

Re: Uzależnienie

Post autor: Mirosława »

Myślę, że jednak najczęstszym uzależnieniem, które dotyka ludzi i to w różnym wieku, jest alkoholizm. To prawda, obecnie mamy duży wybór placówek świadczących usługi z zakresu leczenia nałogu, jednak moim zdaniem, przed podjęciem decyzji, warto poczytać opinie o danym ośrodku. Jakiś czas temu zapisałam kolegę na zaszycie alkoholowe Ciechanowie, jednak wcześniej szukałam informacji o gabinecie w sieci. Na szczęście był to strzał 10.
Awatar użytkownika
Czesia
Posty: 26
Rejestracja: 14 maja 2020, 15:40

Re: Uzależnienie

Post autor: Czesia »

Niestety takie mamy czasy, że coraz więcej osób musi korzystać z różnych psychologicznych porad. Wiele też z nich ma problemy z rozmaitymi nałogami. Warto wówczas rozejrzeć się za jakimś miejscem, w którym można odbyć efektywną terapię. Jednym z nich jest na przykład Ośrodek Terapii Mental Relax.
Łuki32

Re: Uzależnienie

Post autor: Łuki32 »

Zdecydowanie w ostatnim czasie powstało wiele ośrodków oferujących pomoc w leczeniu uzależnień. Mnie udało się trafić na świetną placówkę, gdzie przeprowadzono zabieg wszycia Esperalu. To odmieniło moje życie. Jeśli ktoś z waszego otoczenia boryka się z problem alkoholowym to polecam zapoznać się z tematem wszywki na stronie https://esperalpoznan.pl/esperal-wszywk ... -wrzesnia/. Warto rozważyć również połączenie wszywki alkoholowej z terapią psychologiczną.
Koźmin

Re: Uzależnienie

Post autor: Koźmin »

Frania pisze: ↑25 wrz 2020, 8:35 Coraz więcej ludzi chodzi w dzisiejszych czasach do psychologów i coraz więcej też wymaga leczenia uzależnień. To straszne, ale całe szczęście w tym nieszczęściu, że powstaje dużo obiektów, w których można się leczyć. Wiele czytałam ostatnio na ten temat i dowiedziałam się, że najlepszym miejscem jest prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Pracują tam w oparciu o autorską metodę leczenia i zajmują się alkoholizmem, narkomanią, hazardem oraz uzależnieniami behawioralnymi.
W Walce z uzależnieniami pomoc psychologa jest przydatna, jednak specjalistyczne centrum w mojej ocenie jest lepszym wyborem do walki z nałogami. W przypadku problemu z alkoholem czy narkotykami w Warszawie polecam udać się do Medyczny Detox.
Miś

Re: Uzależnienie

Post autor: Miś »

Koniecznie zweryfikujcie sobie w wolnym czasie ośrodek terapii i leczenia uzależnień Borowik. Moim zdaniem warto zainteresować się tematem, jeżeli macie problemy z alkoholem lub narkotykami. Specjaliści w ichniejszym ośrodku na pewno wam pomogą. Nikt za was nie zrobi pierwszego kroku, więc warto zainteresować się tematem i spróbować.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: Uzależnienie

Post autor: kasiakowa06 »

leczyć pisze: ↑06 paź 2020, 14:03 Uzależnień mamy kilkanaście dlatego też do każdego z nich należy podejść inaczej. Bo jednak inny rodzaj terapii potrzebuje alkoholik a innej hazardzista. W przypadku alkoholika ważny jest detoks alkoholowy. I taki detoks można odbyć w ośrodku Detoks Fenix. Tutaj na życzenie pacjenta nawet "wszyją" taką specjalną wszywkę alkoholową za pomocą której nie będzie alkoholika ciągnęło w stronę picia

Według mojej wiedzy esperal sprawdza się doskonale. Usługi wszycia świadczy np. Odoklinika https://www.facebook.com/odoklinikapoznan

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: Uzależnienie

Post autor: kasiakowa06 »

Łukasz pisze: ↑21 paź 2020, 12:57 Gdybyście potrzebowali odpowiedniej terapii to kontaktujcie się z twoj-detoks.pl/osrodek-leczenia-uzaleznien-warszawa/ terapia uzależnień to najlepszy ośrodek leczenia uzależnień w stolicy. Tutaj każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, jako partner i aktywny uczestnik własnej terapii. Nie zwlekajcie tylko dzwońcie i się zapiszcie.

Narkomania to okropna choroba. Uważam, że nikt sam z takiego uzależnienia nie wyjdzie, pomoże tylko specjalista jak w ośrodku Wyspa Sozo https://wyspasozo.pl/oferta/terapia-narkotykowa/
baśka

Re: Uzależnienie

Post autor: baśka »

A co powiecie na detoks alkoholowy ? Dla mojego męża okazał się jednak najbardziej skuteczny. Dzięki niemu w końcu pożegnał się z nałogiem i rozpoczął nowe życie, nawet zaczął szukać pracy co jest bardzo dużym plusem, także detoks okazał się strzałem w 10
grażynka

Re: Uzależnienie

Post autor: grażynka »

Jeśli chodzi o detoks, to koniecznie sprawdźcie sobie ofertę, jaką posiada Ośrodek Krajna, gdzie znajdziecie naprawdę profesjonalne usługi w bardzo dobrej cenie. Muszę przyznać, że mają naprawdę profesjonalny zespół, świetnie wyposażone pokoje oraz dobre posiłki. Moim zdaniem warto sprawdzić sobie ichniejszą ofertę.
Dorotka Ń

Re: Uzależnienie

Post autor: Dorotka Ń »

Uzależnień jest bardzo dużo i powiem wam, że każda firma uzależnienia nie jest dobra. Moja siostra była uzależniona behawioralnie czyli to nic innego jak uzależnienie od hazardu. Razem z mężem prowadzili bardzo dobrze prosperującą firmę i powiem wam, że obracali tysiącami złotych a za tym szło luksusowe życie, wyjazdy, imprezy i co najgorsze w tym wszystkim rozrywki w tym właśnie wizyty w kasynie. Niestety hazard pochłonął moją siostrę bez reszty ale nikt o tym nie wiedział bo wszystkim było wiadomo, że interes już się tak nie kręci, też słyszałam, że ich okradli z pieniędzy kilka razy. Niestety prawda była tak, że to siostra wzięła pieniądze pozorując włamanie, auto też im ukradli warte 500 tysięcy...potem okazało się, że auto sprzedała a na policji zrobiło się ogromne zamieszanie. Niestety tak działają hazardziści i dobrze, że mąż siostry jest na tyle człowiekiem wyrozumiałym, że namówił ją na ośrodek leczenia uzależnień https://terapiawenus.pl/zachowania-behawioralne/ w Warszawie. Zdecydowanie jest lepiej ale siostra potrzebuję jeszcze dużo czasu, żeby dojść do siebie....o finansach w rodzinie nie wspomnę.
Masi

Re: Uzależnienie

Post autor: Masi »

Ważne by znaleźć dobrych sprawdzonych terapeutów. Mój brat miał kilka razy był na terapii leczenia alkoholizmu i nie przynosiła efektów. Dopiero jak trafił do ośrodka terapii uzależnień Borowik to mu pomogli. Ale to zasługa wspaniałych i co ważne ludzkich terapeutów. Bardzo ważny jest kontakt z terapeutą i zaufanie jakie do niego mamy, tak żeby można było z nimi pogadać jak z drugim człowiekiem, a nie jakieś przedmiotowe traktowanie jak to czasem bywa. Dlatego ja polecam Borowika.
Pablo

Re: Uzależnienie

Post autor: Pablo »

Mój przyjaciel podjął leczenie z uzależnienia od narkotyków, po tym jak dowiedział się że będzie ojcem. Początkowo nie wiedział jak się za to wziąć, ale pomogliśmy mu zapisując go na odtruwanie po narkotykach w Medyczny Detox i dopiero jak jego organizm był już "czysty" to rozpoczął terapię. Chłopaka codziennie motywowała myśl o córce i pragnienie założenia rodziny. I po roku, progres widać ogromny, terapia dalej trwa, ale wszystko idzie ku dobremu.
alicjages54

Re: Uzależnienie

Post autor: alicjages54 »

Polecam Wam ośrodek leczenia uzależnień Wrocław. To dzięki nim członek mojej rodziny pokonał nałóg i może cieszyć się życiem. Specjaliści na najwyższym poziomie.

aplikacje na lumia 710
veduset

Re: Uzależnienie

Post autor: veduset »

Z uzależnieniami należy walczyć od samego początku żeby szybko je wyplenić. Do tego zalecam prywatne placówki medyczne, tutaj https://zdrowie.pzu.pl/ macie jedne z najlepszych z opieką która jest na najwyższym poziomie, sami się przekonajcie.
ODPOWIEDZ