Wakacje a loty

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Samoltów

Wakacje a loty

Post autor: Samoltów »

Cześć!

Nie wiecie jak będzie z wakacjami? Będzie można latać samolotem? Sprawdzam sobie aktualny ruch lotniczy na radarze lotów https://radaryonline.pl/radar-lotow/ i widzę, że jest ich co najmniej dwa razy mniej niż ostatnio. Mamy się martwić? Chcę z chłopakiem lecieć do jakichś ciepłych krajów.
Żąską

Re: Wakacje a loty

Post autor: Żąską »

Teraz obecnie strach się bać latać samolotem. Jak nie jakieś ostre gradobicia wielkości piłek do golfa to znowu tornada i jeszcze inne anomalie pogodowe. Mawiają, że to przez globalne ocieplenie i smog. Ile w tym prawdy tego nie wiem. https://radar-opadow.live/mapa-opadow/
Kaśka32

Re: Wakacje a loty

Post autor: Kaśka32 »

Wakacje samolotem ? - fajna sprawa, ale pandemia jak żadna inna ciężka sytuacja uderzyła w branżę lotniczą .Czy ludzie z tego powodu przestali podróżować? Na szczęście nie.Także i dalekie destynacje są realizowane przez podróżnych. Do takich wyjazdów, szczególnie teraz , w okresie pandemii musimy się odpowiednio przygotować. Weźmy taki wyjazd na wakacje do Kanady. Zadbajcie o specjalne ubezpieczenie turystyczne czy kosztów lecenia w Kanadzie .Koszty medyczne są tam dość wysokie i nigdy nie wiemy co może nam się przydarzyć. Na stronie jednego z ubezpieczycieli - Unilink - https://unilink.pl/porady/ubezpieczenie ... -czy-warto znalazłam świetny poradnik dotyczący takiego ubezpieczenia.Jeśli wybierasz się do Kanady - jest to lektura obowiązkowa.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: Wakacje a loty

Post autor: Kamilla36 »

Tam gdzie planuję dokonać rezerwacji czyli karpacz noclegi https://www.dabrowka.karpacz.pl/ bez problemu dojadę z rodzinką samochodem. O tym miejscu wiem z polecenia znajomych, więc już sprawdzone i pewne. Zawsze wybieraliśmy wyjazd nad morze lub jezioro, dlatego Karpacz będzie idealną odmianą.
MysiBór

Re: Wakacje a loty

Post autor: MysiBór »

Byłam w Karpaczu w zeszłym roku ;) Wchodziłam z dziećmi i mężem na Śnieżkę ;) Super było, dzieciaki dały radę, z powrotem oczywiście już kolejką z Wielkie Kopy. Warto było iść te 18 km łącznie. Teraz w te wakacje stawiamy bardziej na wyjazd granicę, tymbardziej, ze jesteśmy juz po szczepionce więc super ;) A jedziemy z biurem podróży coralTravel ;)
ODPOWIEDZ