Warsztat

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Warsztat

Post autor: Agosia »

Otworzenie warsztatu może byc sporym wyzwaniem, bo stawianie budynku i te całe formalności mogą nas jedną przerosnąć. Znalazłam dla tego bardzo fajną alternatywe. W tym miejscu http://pronamiot.pl/index.php/jak-stwor ... -warsztat/ fajnie opisali ktok po kroku jak postawić taki warsztat.
Awatar użytkownika
Modzika
Posty: 112
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:28

Re: Warsztat

Post autor: Modzika »

Jednak jakie to jest opłacalne. Wiem, bo mój mąż ma warsztat i nie tylko szerokie grono klientów, ale gdy potrzebujemy, to naprawia nasze auta. Jedyną rzeczą, którą się nie zajmuje to naprawą lamp. Jednak to też nie stanowi problemu, ponieważ w razie potrzeby jedziemy do znajomego serwisu http://www.xenon24.eu/ , w którym wiedzą jak zregenerować reflektory.
Awatar użytkownika
margola82
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:19

Re: Warsztat

Post autor: margola82 »

Polecam Wam bardzo serdecznie http://konserwacjapodwozia.pl/ . Od ręki zajęli się podwoziem w moim aucie i szybko je zabezpieczyli. Teraz nie muszę się przejmować wyżerającą rdzą czy innymi przeszkodami. Z nimi wiem, że podwozie w moim aucie będzie cały czas w świetnym stanie. Polecam serdecznie skontaktować się z nimi i odwiedzić ich warsztat. Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie tego typu na rynku!
Gwiazdy mogą ukoić twój ból, jeśli tylko im pozwolisz. A kiedy wzejdzie słońce, po nagromadzonych smutkach nie będzie śladu.
Awatar użytkownika
Gonia25
Posty: 112
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:18

Re: Warsztat

Post autor: Gonia25 »

Mój mąż z bratem planują otworzyć mały warsztat samochodowy, bo niestety u nas w mieście brak dobrego mechanika. Nawet już co nieco poczytali jak zabrać się do budowy kanału samochodowego - http://badboysofdance.moonfruit.com. Zastanawiają się obecnie czy kupić gotowy kanał, czy może jednak zbudować samodzielnie. Myślę, że to dobry pomysł na biznes i sporo mieszkańców się z tego ucieszy.
Awatar użytkownika
MarBla
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 9:35

Re: Warsztat

Post autor: MarBla »

Ostatnio spowodowałem kolizję i moje auto jest do całkowitej naprawy. Szukam warsztatu, który rzetelnie wykona wyceny takiej naprawy i od razu weźmie się do roboty. Szukałem w necie i podobno https://auto-klinika.pl/ jest dobrym warsztatem do napraw auta. Mają najlepszych specjalistów i można u nich od ręki naprawić auto. Korzystał ktoś i potwierdzi te dobre opinie?
Prawdziwa mądrość zaczyna się, kiedy przestajesz cytować innych ludzi...
Awatar użytkownika
lexyy
Posty: 103
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:27

Re: Warsztat

Post autor: lexyy »

Jeżeli jesteście z okolic śląska to z własnych doświadczeń polecam ten serwis samochodowy: http://aldamotorsport.pl/ferrari-napraw ... renowacja/. Przede wszystkim Panowie tworzący aldę to specjaliście, których tylko kierowcy F1 mogliby zaskoczyć jakimś pytaniem, aczkolwiek nie sądzę. Jak dla mnie konkretny serwis samochodowy, z dobrą obsługą.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Warsztat

Post autor: Sylwia »

Jeśli chodzi o wyposażenie takiego warsztatu samochodowego, to moim zdaniem nie może tam zabraknąć wyciągarek samochodowych, takich jak na stronie https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe. Jak widać nie kosztują one bardzo dużo, a w wielu sytuacjach mogą się okazać bardzo pomocne ;)
łukasz bartkowski

Re: Warsztat

Post autor: łukasz bartkowski »

koniecznie w warsztacie przydadzą się szafki warsztatowe na kółkach . Dzięki nim można mieć pewność, że urządzenia i sprzęt będą odpowiednio uporządkowane i nikt nie będzie musiał szukać narzędzi. Myślę, że to inwestycja bardzo warta swojej ceny, a firma Cekar posiada bardzo duży wybór szafek w tym zakresie, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
ODPOWIEDZ