warto pomagać

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
orzeszek
Posty: 71
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:52

warto pomagać

Post autor: orzeszek »

Do tej pory myślałam,że sąsiedzka pomoc jest niemożliwa,że takie rzeczy to tylko w telewizji. A jednak jest możliwa. Gdy potrzebowałam pomocy przy ciężko chorej córeczce to właśnie sąsiedzi mi pomagali. To oni zgłosili nas do Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ by nas wsparli finansowo. Dzięki temu mam na leki i opatrunki dla córeczki, i łatwiej nam jest znosić codzienne trudy
Awatar użytkownika
zyzza
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:30

Re: warto pomagać

Post autor: zyzza »

Jest wiele fundacji wartych wsparcia. O Fundacji Szlachetny Gest dowiedziałam się zupełnie przez przypadek, gdyż nie słychać o niej w telewizji, czy radio. Po wejściu na ich stronę https://szlachetnygest.pl/ bardzo się wzruszyłam. Te biedne dzieci tak cierpią, a ci ludzie robią wszystko, by choć trochę im ulżyć. Wiedziałam, że moja pomoc jest niezbędna, więc zostałam z nimi na dłużej i tak co miesiąc pewien datek wędruje na ich konto. Chociaż tak mogę im pomóc.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 67
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:54

Re: warto pomagać

Post autor: pieknyolek »

Warto pomagać warto! :)

https://www.banery.guru/youtube/
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 400
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: warto pomagać

Post autor: Werka »

Zawsze warto pomagać i wcale nie wymaga to od nas jakiegoś szczególnego wysiłku, Prostym przykładem jest fakt, że każdy z nas może co roku przekazać 1 procent podatku na cele charytatywne, warto wiedzieć, jak to zrobić, więc poczytajcie o tym: http://tekstowy.net/jak-przekazac-1-procent-podatku/. Nie jest to wcale trudne i co więcej, nic nas to realnie nie kosztuje. Ten 1% idzie i tak z podatku, który trzeba zapłacić.
ODPOWIEDZ