wiadomości gospodarcze

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
ciarki16
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 14:58

wiadomości gospodarcze

Post autor: ciarki16 »

Polecam Wam śledzić najnowsze wydarzenia gospodarcze. Ja systematycznie odwiedzam http://adinvest.com.pl/ i jestem na bieżąco z wydarzeniami ze świata. Nie ma lepszego serwisu pod tym względem według mnie.
Nie ma siły bez słabości, bez ciemności nie zapłonie żadne światło, a bez straty nie będzie miłości.
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 436
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: wiadomości gospodarcze

Post autor: tormund92 »

Cieszę się, że w Polsce mamy tak ciekawe portale informacyjne jak ten https://www.dziennikwschodni.pl/artykul ... 40559.html gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych newsów i rzetelnie napisanych artykułów. Aż chce się czytać. Polecam!
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: wiadomości gospodarcze

Post autor: Kamilla36 »

To prawda, teraz nie ma problemu żeby być na bieżąco z informacjami i to z różnych dziedzin, nie tylko związanych z gospodarką. Oczywiście jest też telewizja, prasa, każdy wybiera dla siebie to co mu najbardziej odpowiada. Grunt, żeby informacje były przekazywane w sposób rzetelny, zgodnie ze stanem faktycznym. Dlatego duża w tym rola dziennikarzy. Warto doczytać na https://rafaljelen.pl/dziennikarz/ jaki powinien być dziennikarz w dzisiejszych czasach.
Awatar użytkownika
KamKa
Posty: 44
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:54

Re: wiadomości gospodarcze

Post autor: KamKa »

Jeśli lubicie wiedzieć na bieżąco, co się dzieje na świecie, to można kupić pakiet Starter PLUS, TVN24 i Eleven SPORTS, który można wykorzystać przez 7 dni za darmo. Dostępny jest na platformie WP Pilot. Dostępnych jest ponad 100 kanałów z całego świata. Telewizja odbiera też w innych krajach UE czy w Norwegii. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj https://pilot.wp.pl/landing-page/starte ... senna_2021 .
ODPOWIEDZ