Wózek głęboko spacerowy

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Leona
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:06

Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Leona »

Najlepszy wózek jaki znam to zdecydowanie https://umalucha.pl/produkt/cybex-priam ... nfigurator. Polecam go serdecznie każdemu, komu zależy na połączeniu spacerówki, gondoli i fotelika samochodowego.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 38
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:58

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Majkaaa »

Ja sama akurat jeżdżę anexem e/type i bardzo sobie go chwalę. Wygodny, z dobrą amortyzacją, lekko się prowadzi i fajnie wygląda!
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 24
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:20

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Olkka »

Też zdecydowałam się na anex. Od samego początku wpadł mi w oko a po przetestowaniu już wiedziałam, że to jest to!:)
Awatar użytkownika
ropuszka
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:59

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: ropuszka »

zdecydowanie anex m type bardzo fajne i solidne wózki warte swojej ceny!!!
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 16
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:03

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: AnitaT »

ropuszka pisze: ↑09 sty 2020, 20:46 zdecydowanie anex m type bardzo fajne i solidne wózki warte swojej ceny!!!
I tu się w pełni zgadzam! Cena przystępna a jakość na prawdę rewelacja:) Ja z m/type właśnie jestem bardzo, bardzo zadowolona:)
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:14

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: polka23 »

Każdy na pewno powie, że cena wózka zależy od marki i funkcji. Osobiście te z nie wiadomo jakimi funkcjami i tak są mało praktyczne, a kosztowne, ale rodzice sami wybierają co dla nich najlepsze. Modeli wiele z różnymi kolorami, funkcjami znajdziesz na pewno na https://www.wozki-foteliki.pl , wybór szeroki, że na pewno coś wybierzesz.
Awatar użytkownika
polalajla
Posty: 12
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:57

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: polalajla »

Dla nas okazał najlepszy się anex M/type . Mamy go już prawie pol roku i bardzo sobie go chwale. Lekko się prowadzi amortyzacja tez bardzo dobra. Nie zamieniłabym go na inny .
Awatar użytkownika
struna
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:34

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: struna »

A ja wybrałam silver crossa czyli markę którą doceniły takie celebrytki jak Siwiec i Janachowska, co prawda mam inny model ale też jest fantastyczny!
Awatar użytkownika
Martyna28
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2020, 11:01

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Martyna28 »

Jeśli chodzi o spacerówkę to na pewno mogę polecić anex air-x. Bardzo wygodny, solidny ze zwrotnymi kołami i dobrą amortyzacją. Radzi sobie super na każdym terenie;)
Awatar użytkownika
mata
Posty: 31
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:40

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: mata »

Jeśli o mnie chodzi to bardzo spodobał mi się x-lander, nie tylko dlatego że ma masę bejerów i jest śliczny ale także dlatego że to bardzo solidny i funkcjonalny wózek,
Awatar użytkownika
Lipka
Posty: 23
Rejestracja: 28 lut 2020, 18:26

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Lipka »

Ja tam nie zwracam uwagi na to, jakie wózki mają celebrytki, bo one maja te wózki, które zapłaciły za reklamę. Brałam porządny sprzęt, który chwalą internautki, mamusie na forach, bo wiem że takie opinie są szczere. My mamy spacerówkę euro-cart model flex kolor szary i z czystym sumieniem mogę polecić, wózek jest jakościowo prima sort a do tego majątku nie kosztował
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 24
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:20

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Olkka »

Według mnie anexy są świetne jakościowo. My jeździmy l/type i bardzo fajnie nam się sprawdza. Poręczny, wygodny, solidny i łatwy w obsłudze:)
Awatar użytkownika
kaczor
Posty: 62
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:30

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: kaczor »

Co do wózka dla dzieci to ja wam powiem że dla mojego synka tutaj https://espiro.pl/ zamawialiśmy u tego producenta bo znajoma nam ich poleciła. I warto było bo wózek jest solidny, bezpieczny, ładnie się prezentuje, zobaczcie ich ofertę.
Awatar użytkownika
lucia
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2020, 7:37

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: lucia »

My tak samo zrobiliśmy, a x-lander też ma świetne, modne i ładne wózki w średniej cenie. Nie namawiam żeby kupować tych najtańszych bo wiadomo, coś za coś, w tych tanich są gorsze materiały. Uważam że x-lander jest idealny, nie za drogi a do tego ładny i solidny
Aśka

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Aśka »

Mam m/type od anexa i śmiało mogę go polecić. Daje radę na każdym terenie, łatwy w obsłudze, nie zajmuje wiele miejsca. Wygodny i zwrotny.
Anonimą

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Anonimą »

Polecam anexa m/type. Świetny wózek, lekki, stabilny, dobrze sie prowadzi, świetnie wizualnie wygląda :D
Kaśka

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Kaśka »

Też mam anexa ale e/type i fajnie mi się sprawdza. Jest wygodny, zgrabny i zwrotny a co ważniejsze łatwy w obsłudze i czyszczeniu.
zośka

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: zośka »

Moim zdaniem opcja wózka 2w1 to najlepsze rozwiązanie, ponieważ cały czas mamy jeden stelaż i w dowolnym momencie zmieniamy tylko wkład wózka. Ciężko wybrać konkretny model, a po wielu opiniach i po długim czasie wybraliśmy model RIKO BASIC PLUS. Najbardziej klasyczny model tej firmy, ale dla mnie najlepszy.
Gośka

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Gośka »

Anexy są świetne. Sama mam model e/type. Wygodnie się prowadzi, jest poręczny, zgrabny i zwrotny a przy tym łatwy w obsłudze.
którędy

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: którędy »

Wózek 2w1 czy 3w1, to zawsze wygodna opcja. Jak już kupuje się taki wózek wielofunkcyjny, to ważne jeszcze, by był faktycznie porządnie wykonany, wysokiej jakości, bo powinien posłużyć nam na lata. Mój Craft z Coletto, ten: https://www.coletto.pl/produkt/89/craft, jest u mnie już od ponad roku i mogę go polecić każdej mamie. Jest wygodny, świetnie się spisuje, mimo, że jest codziennie używany, to nic złego się z nim nie dzieje. Jako spacerówka jest tak samo wygodny jak gondola, dobrze się go prowadzi, mimo tego, że nie mamy u siebie samych różnych powierzchni. Jestem z niego całkowicie zadowolona.
królowa

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: królowa »

Fajnie się tak podzielić opiniami na temat wózka, cieszę się że Wasz wózek spełnia Wasze oczekiwania ale ja ze swojego x-landera też jestem bardzo zadowolona, spisuje się doskonale w każdej sytuacji i w każdym terenie i jest bardzo ładny
Tośka

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Tośka »

My mamy m/type od anex. Wózek jest solidny, wygodny i bezpieczny. Radzi sobie dobrze na każdym terenie, jest zwrotny i zgrabny.
Awatar użytkownika
MAJA20
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:59

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: MAJA20 »

U nas sprawdza się wózek m/type, świetny wózek, sprawny, z dobra amortyzacja, lekki, poręczny, dobrze się prowadzi, bardzo polecam :)
Iśka

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Iśka »

Tośka pisze: ↑30 gru 2020, 18:31 My mamy m/type od anex. Wózek jest solidny, wygodny i bezpieczny. Radzi sobie dobrze na każdym terenie, jest zwrotny i zgrabny.
Też mam anex ale l/type i jest rewelacyjny. Jakościowo świetnie wykonany a i cenowo wychodzi przystępnie. Jest solidny, bezpieczny i wygodny- mam nadzieję, że posłuży nam jeszcze przy drugim dziecku.
płowa

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: płowa »

Pewnie tak bo wszystkie wózki o których tu mowa są fajne ale mnie totalnie zauroczył x-lander jak tylko zobaczyłam go na insta, te wózki są śliczne ale co najważniejsze też funkcjonalne, idealnie się prowadzą, łatwo się składają i mają świetną amortyzację, łatwo też podbijają pod nawet dość wysokie krawężniki
Majuśa

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Majuśa »

Anex jak najbardziej jest godny uwagi. Ja zdecydowałam się na model m/type i świetnie mi się sprawdza. Wygodnie i lekko sie prowadzi, koła dą duże i z dobrą amortyzacją więc wózek radzi sobie na każdym terenie. Jest łatwy w obsłudze a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Dżastina

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Dżastina »

Majuśa pisze: ↑23 mar 2021, 16:13 Anex jak najbardziej jest godny uwagi. Ja zdecydowałam się na model m/type i świetnie mi się sprawdza. Wygodnie i lekko sie prowadzi, koła dą duże i z dobrą amortyzacją więc wózek radzi sobie na każdym terenie. Jest łatwy w obsłudze a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Ja własnie jestem na etapie wyboru wózka. Wdziałam w sklepie własnie model m/type i bardzo mi się spodobał. Zgrabny i łatwy w obsłudze. Chyba się na niego własnie zdecyduję.
Andżela

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Andżela »

Ja postawiłam na l/type od anex i nie żałuję! Bardzo poręczny i wygodnie się go prowadzi. Solidnie wykonany i bezpieczny. Maluszek ma w nim sporo miejsca dla siebie. Sprawdza się również przy podróżach, składa sie szybko i do poręcznych rozmiarów, w przypadku spacerówki razem z siedziskiem;)
lemańska

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: lemańska »

A ja mam spacerówkę x-fly od x-landera i kupiłam ją specjalnie na wyjazd samolotem bo jest leciutka, łatwo się składa w małą paczkę i można ją nosić jak torbę ale używamy jest teraz na co dzień, a więc jest świetna do miasta, na nieco trudniejszy teren ale i na plaży też dała radę
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Kamilla36 »

Ja bardzo zadowolona jestem z Riko Basic. Wózek kosztował zaledwie tysiąc złotych, a jest naprawdę solidnie wykonany. Ma świetną amortyzację, więc dobrze radzi sobie w każdym terenie. Polecam - ten wybór jest dowodem, że nie trzeba wydawać dużej kwoty aby mieć dobry wózek.
ODPOWIEDZ