wspomaganie dziecięcej koncentracji-sposób?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
alies099
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

wspomaganie dziecięcej koncentracji-sposób?

Post autor: alies099 »

Masz małe dziecko i chcesz żeby rozwijało się w prawidłowy sposób? Musisz go odpowiednio stymulować poprzez np. poprzez zabawę z zabawkami edukacyjnymi. Według mnie takie zabawki jak klocki czy układanki już od najmłodszych lat pomogą w rozwoju twojego dziecka. Wspomaganie dziecięcej koncentracji przy użyciu ciastolinytam są bardzo fajne gadżety.
Awatar użytkownika
cinusiowa
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2019, 19:23

Re: wspomaganie dziecięcej koncentracji-sposób?

Post autor: cinusiowa »

Bardzo fajny temat się tutaj rozwinął. Słuszne porady z Waszej strony.
Złość, nienawiść i samotność są niczym pojedynczy przycisk, czekający na palec, który poprowadzi człowieka do destrukcji
Awatar użytkownika
Ilona44
Posty: 57
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:58

Re: wspomaganie dziecięcej koncentracji-sposób?

Post autor: Ilona44 »

A klocki? Domino? Różnego typu sortery? Te wszystkie zabawki z pewnością wspomogą dziecięcą koncentrację. W Dudidu https://dudidu.pl/ mają bardzo duży wybór takich zabawek - drewnianych, a więc nie tylko ciekawych, ale też bezpiecznych i ekologicznych. Rzuć okiem, bardzo fajne są.
Awatar użytkownika
zyzza
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:30

Re: wspomaganie dziecięcej koncentracji-sposób?

Post autor: zyzza »

A może warto spróbować zabawki edukacyjne? Bo czyż jest coś lepszego od nauki poprzez zabawę? Świetne są Zabawki Dumel Discovery na Ceneo.pl . Kupiłam je niedawno mojemu kuzynowi i widzę, że dzięki nim jest bardziej skoncentrowany na tym co robi. Dobrze, że są takie zabawki, które pomagają rozwijać się dziecku. Polecam każdemu. A wy?
Awatar użytkownika
hadarniel12
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 14:59

Re: wspomaganie dziecięcej koncentracji-sposób?

Post autor: hadarniel12 »

Pierwsze słyszę o czymś takim. Bardzo mnie to zainteresowało.
Najtrwalszymi zasadami wszechświata są przypadek i błąd.
ODPOWIEDZ