Wybór liceum

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
kapitanka
Posty: 37
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:49

Wybór liceum

Post autor: kapitanka »

Wybór szkoły to nie jest łatwa sprawa. Zawsze wiąże się to z jakąś odpowiedzialnością i ryzykiem. Dlatego jeśli chodzi o liceum to polecam rzucić okiem na ofertę Szkoły Europejskiej: https://szkolaeuropejska.pl/ . Sądzę, że będzie to dobry wybór.
Awatar użytkownika
adrjan
Posty: 6
Rejestracja: 14 paź 2019, 18:07

Re: Wybór liceum

Post autor: adrjan »

Liceum to ważna szkoła, bo w tej szkole zdaje się maturę. Można zerknąć na prywatne placówki w okolicy. Uda się wybrać najlepszą. Wiele zajęć dodatkowych i odpowiednio przygotowany progrm nauczania w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie pozwala przygotować się do matury i zdać ją na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
doria4
Posty: 36
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:04

Re: Wybór liceum

Post autor: doria4 »

adrjan pisze: ↑29 paź 2019, 23:01 Liceum to ważna szkoła, bo w tej szkole zdaje się maturę. Można zerknąć na prywatne placówki w okolicy. Uda się wybrać najlepszą. Wiele zajęć dodatkowych i odpowiednio przygotowany progrm nauczania w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie pozwala przygotować się do matury i zdać ją na wysokim poziomie.
Też koleżanka poleciła mi to liceum. Jestem zadowolona, bo rzeczywiście szkoła przygotowuje do matury i mniej się boję o to, czy ją zdam. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie to dla mnie najlepsza placówka. Nauczyciele świetnie tutaj uczą.
Awatar użytkownika
Julka
Posty: 19
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:51

Re: Wybór liceum

Post autor: Julka »

Ja mogę bardzo polecić https://www.oswiatalingwista.eu/ w Gdańsku, mają naprawdę świetną kadrę, potrafią dobrze przygotować do matury, a w końcu to jest bardzo ważne. Najlepsza szkoła w jakiej miałam okazję być, gdybym miała znowu wybierać na pewno nie zmieniłabym swojej decyzji.
Awatar użytkownika
Rodrick
Posty: 92
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:01

Re: Wybór liceum

Post autor: Rodrick »

Zaciekawiła mnie ta szkoła. Może polecę to synowi.
Przeznaczenie można zmienić, każdy dzień jest inny, trzeba walczyć o zwycięstwo. Jesteś budowniczym własnego szczęścia, bo każdy dzień jest twój.
Awatar użytkownika
Werinka
Posty: 171
Rejestracja: 22 lip 2019, 9:01

Re: Wybór liceum

Post autor: Werinka »

W przypadku wyboru dobrej szkoły średniej dla dzieci zarówno liceum, jak i technikum w Łodzi to koniecznie sprawdźcie dostępne propozycje profili w Cosinus, który będzie też kształcił dziennie dzieci w Łodzi na takich kierunkach jak: programista, rachunkowość, hotelarstwo, turystyka. Dlatego polecam sprawdzić osobom z okolic, bo oprócz tego jest to szkoła w pełni darmowa i w tym zapewniają dla swoich uczniów za darmo podręczniki, zeszyty i karnet sportowy, a nawet tablet ;)
iwonuś

Re: Wybór liceum

Post autor: iwonuś »

Zawsze starałam się aby moja córka wiedziała czego chce od życia i w jakim kierunku ma iść . Dlatego dałam jej wolna rękę jeśli chodzi o wybór liceum dla siebie. Teraz uczęszcza do pierwszej klasy i jest z tego zadowolona . Zamówiłam jej ostatnio dodatkowe materiały do nauki tutaj https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki ... _1798.html . Teraz czekamy na przesyłkę .
Goomićka

Re: Wybór liceum

Post autor: Goomićka »

Wybór liceum to bardzo ważna sprawa, bo to jak się będziemy uczyć, jak zdamy maturę będzie rzutować na naszą przyszłość. Jeśli szukacie dobrego liceum to w stolicy to Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha da Wam dobrą edukację. Teraz czasy są jeszcze trudniejsze niż kiedyś, więc tym bardziej wybór dobrej szkoły jest ważny.
ODPOWIEDZ