Wyposażenie gabinetów - głowice KTG

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Miminka
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2019, 14:22

Wyposażenie gabinetów - głowice KTG

Post autor: Miminka »

Jeśli rozważacie otwarcie biznesu związanego z branżą medyczną np gabinetu ginekologicznego to konieczny będzie zakup profesjonalnego sprzętu. W gabinetach wykonuje sie rozmaite badania np badanie KTG. Do jego wykonania potrzebne są bardzo czułe głowice. Takie głowice możecie zamówić przez stronę https://glowicektg.pl/ . Tu znajdziecie szeroki wybór głowic znanych producentów.
Awatar użytkownika
annamaria
Posty: 72
Rejestracja: 18 paź 2019, 20:55

Re: Wyposażenie gabinetów - głowice KTG

Post autor: annamaria »

Po nowym roku planuję otworzyć gabinet ortopedyczno-rehabilitacyjny. Chciałabym być konkurencyjna a wiem, że wiele zależy tutaj zarówno od jakości świadczonych usług jak i wyposażenia. Działasz w branży medycznej więc może będziesz w stanie mi doradzić względem wyboru stołu do masażu? Znalazłam taką oto ofertę: https://innow.pl/kategoria-produktu/sto ... litacyjne/ i zastanawiam się czy od razu zamówić model z hydrauliczną lub elektryczną regulacją, przystosowany nie tylko do masażu ale też do ćwiczeń czy też na początek zakupić podstawowy.
Awatar użytkownika
zuzanna
Posty: 66
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:55

Re: Wyposażenie gabinetów - głowice KTG

Post autor: zuzanna »

Wyposażenie gabinetów to także te mniejsze, ale równie niezbędne akcesoria. Rękawice, opatrunki, strzykawki itp. My mamy sprawdzony sklep z takim asortymentem. To http://asinos.pl/ . Dobra jakość i konkurencyjne ceny. A to też bardzo ważna kwestia w przypadku prowadzenia własnego gabinetu.
ODPOWIEDZ