zatoki

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
lilianna78
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2021, 21:50

zatoki

Post autor: lilianna78 »

Strasznie bolą mnie zatoki ostatnio, czuję w nich taki ucisk, ale nic nie jestem w stanie wysmarkać, po prostu to wszystko jest gdzieś tam w środku i nie spływa niżej. Co możecie poradzić na coś takiego? Słyszałam o okładach z rozgrzanej soli - czy to prawda, że to trochę pomaga? Jeśli tak, to czy ktoś jest w stanie powiedzieć, jak prawidłowo zrobić taki okład? W co zawinąć tę sól, żeby mi nie wpadła czasem do oczu?
Tomii

Re: zatoki

Post autor: Tomii »

Uporczywy katar często sprawia, że przeziębienie staje się jeszcze bardziej nieprzyjemne. Osoby, których dotknęła ta dolegliwość, chcą wiedzieć, jak szybko wrócić do zdrowia. Jeśli chodzi o zwalczanie czy także złagodzenie kataru, warto zastosować naturalne sposoby na katar i sprawdzić zatkany nos u dziecka bez kataru aby złagodzić objawy.
Dżony

Re: zatoki

Post autor: Dżony »

Wartość dodaną w prywatnej opiece medycznej stanowi również dostęp do ekskluzywnych usług, takich jak opieka VIP czy dedykowane programy zdrowotne. Serwisy jak https://zdrowie.pzu.pl/ często oferują te usługi, zapewniając pacjentom poczucie wyjątkowości oraz dostęp do najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań zdrowotnych.
ODPOWIEDZ