Złom Węglików Spiekanych

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
magi222
Posty: 50
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:00

Złom Węglików Spiekanych

Post autor: magi222 »

Poszukujecie takiego złomu? To myślę, że skorzystanie z oferty https://zlomweglika.pl/zlom-weglikow-spiekanych nie będzie żadnych problemem. U nich na pewno znajdziecie pomoc i solidną wycenę, która będzie dla Was korzyścią.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Złom Węglików Spiekanych

Post autor: Sylwia »

A czy ktoś z Was korzystał może z oferty firmy Stellmet, której oferta jest dostępna na stronie internetowej https://zlomskup.eu/? Jest to firma ze Świętochłowic niedaleko Chorzowa, która zajmuje się skupowaniem węglików spiekanych, ale nie tylko - skupują też metale kolorowe. Wycena zawsze jest u nich szybka, profesjonalna i uczciwa. Możliwy jest odbiór złomu od klienta, za co naprawdę duży plus ;) Sądzę, że warto im zaufać ;)
Awatar użytkownika
Dorcia23
Posty: 10
Rejestracja: 27 sty 2020, 15:00

Re: Złom Węglików Spiekanych

Post autor: Dorcia23 »

Niestety nie znam tych firm. Ja szukam też jakiegoś skupu złomu godnego polecenia, ale z Bydgoszczy lub okolic. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
Klema
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2020, 15:01

Re: Złom Węglików Spiekanych

Post autor: Klema »

Dorcia23 w takim razie koniecznie sprawdź http://zakladobrotuzlomem.pl/ u mnie ostatnio odbierali lodówkę i pralkę - bardzo sympatyczna obsługa i profesjonalne podejście. Zaoferowali mi też świetną cenę, więc sporo zarobiłam jeszcze na złomie :) A zakres usług maja naprawdę szeroki, więc na pewno znajdziesz u nich skup tego, czego akurat chcesz się pozbyć. Bardzo polecam :)
Awatar użytkownika
WeronikaT
Posty: 17
Rejestracja: 24 maja 2020, 23:09

Re: Złom Węglików Spiekanych

Post autor: WeronikaT »

W temacie skupu węglików spiekanych nie ma lepszego adresu od https://www.stellmet.pl/oferta,4,zlom_w ... spiekanych. Zapewniają dojazd do kontrahenta, co jest ogromnym ułatwieniem. Osobiście byłam bardzo zadowolona z całej transakcji: od kontaktu do przygotowania pełnej dokumentacji. Polecam.
ODPOWIEDZ