Znaki w budynkach publicznych

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Znaki w budynkach publicznych

Post autor: Agosia »

jakiś czas temu trochę orientowałam się jakie normy należy spełnić by odpowiednio przygotować się do udostępnienia większego budynku bardziej publicznie. Czy jest to firma czy jakiś inny publiczny obiekt. Dowiedziałam się wtedy, że potrzebne jest odpowiednie oznakowanie. Czytałam tu iso 7010 sklep sklep.techemznaki.pl , że wymagane są konkretne znaki. Wiedzieliscie o tym ?
Robson

Re: Znaki w budynkach publicznych

Post autor: Robson »

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego niektóre znaki drogowe informacyjne są łatwiej zauważalne niż inne? Odpowiedź tkwi w prawidłowym ich ustawieniu. Ważne jest nie tylko, aby były one dobrze widoczne, ale także aby były umieszczone w odpowiednich miejscach, które gwarantują kierowcom wystarczająco dużo czasu na reakcję. Więcej na ten temat przeczytacie w interesującym artykule dostępnym tutaj https://infocar.net.pl/jak-ustawiac-zna ... cyjne.html gdyż taka wiedza może nam się przydać.
Awatar użytkownika
kora
Posty: 260
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:19

Re: Znaki w budynkach publicznych

Post autor: kora »

A co ze znakami na zewnętrz? Zresztą nie tylko znakami, bo wszelkimi elementami drogowymi. Pytam, ponieważ interesują mnie obecnie bariery betonowe i chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwość ich zakupu online?
Gość

Re: Znaki w budynkach publicznych

Post autor: Gość »

A co ze znakami które trzeba postawić na jezdni albo chodniku? Tutaj z pomocą przyjdą wam nicrobase modułowe podstawy drogowe które są solidne i sprawdzą się dobrze. Na rynku nie ma wielu takich ofert, także zastanówcie się nad tym.
ODPOWIEDZ