zwrot nadpłaty kredytu

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
sybilla97
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2022, 4:08

zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: sybilla97 »

Czy ktoś z Was załatwiał coś takiego jak zwrot nadpłaty kredytu we frankach? Słyszałam, że jest to już możliwe, trzeba tylko walczyć o swoje i nie odpuszczać po pierwszych niepowodzeniach. Czy możecie mi powiedzieć, czy jakaś kancelaria prawna lub inna tego typu firma, specjalizuje się w takich sprawach? Komu można zlecić walkę o taki zwrot? Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego? Bardzo dziękuję, za Waszą pomoc.
lalalala

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: lalalala »

Ja to jednak mam problemy z szukaniem podpowiedzi i dla mnie nie ma jednak wiedzy na temat kredytów tak pełnej, jaką bym chciała znaleźć. Dlatego pod tym względem sprawdzam sobie, co doradca finansowy Zabrze ma do zaoferowania. Jak Wam się wydaje, warto spróbować?
Awatar użytkownika
kora
Posty: 272
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:19

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: kora »

Wiesz co, na Twoim miejscu zajrzałabym w pierwszej kolejności na stronę https://www.olsztyn.com.pl/artykul,rank ... 38247.html i dowiedziała się, który bank w Polsce jest najlepszy. Taka wiedza jest niezwykle pomocna, bez względu na to czy chcesz zalożyć nowe konto bankowe, czy zaciągnąć kredyt.
Janosik

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Janosik »

Wakacje kredytowe to termin, który stał się szczególnie popularny w obliczu ekonomicznych wyzwań ostatnich lat. Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego, czym są i kto może z nich skorzystać, odwiedzając https://jaw.pl/2023/11/czym-sa-wakacje- ... korzystac/ i to opcja umożliwiająca tymczasowe zawieszenie spłaty rat kredytowych, co może być niezbędnym wsparciem w czasie finansowych trudności.
ODPOWIEDZ