Fotowoltaika

Gdzie upolować okazje i gdzie znaleźć najlepsze produkty? Znasz dobre sklepy online? Podziel się z nami!
gość

Fotowoltaika

Post autor: gość »

Jasne, warto dobrze przemyśleć ten temat. Niewiele osób wie, że przecież fotowoltaikę można sfinansować na różne sposoby. Najlepiej zajrzyjcie do https://pvplus.pl/finansowanie/kredyty/ i dowiedzcie się na ten temat więcej. Powinno być to dla Was czymś bardzo interesującym, szczególnie jeśli zależy Wam na ekologii.
Awatar użytkownika
gosiaczek
Posty: 45
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:13

Re: Fotowoltaika

Post autor: gosiaczek »

Posiadam i polecam takie rozwiązanie, jakie ja mam zainstalowane na dachu altanki. Wybór taki a nie inny, bo zależało mi na takim ustawieniu, by uzyskać jak największa wydajność. Za wszystko odpowiada https://www.edisonenergia.pl/ która wszystko dobrała, zainstalowała i podłączyła.
Implant

Re: Fotowoltaika

Post autor: Implant »

Nie trzeba mieć gotówki, by sfinansować fotowoltaikę. Przecież wystarczy umówić się z konkretną firmą w celu wyceny oraz poprosić o pomoc w kredytowaniu, załatwiają większość za nas https://pivienergy.pl/ a wycena jest darmowa. To bardzo rzetelna firma, warta uwagi.
Awatar użytkownika
Kastor1964
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2021, 2:58

Re: Fotowoltaika

Post autor: Kastor1964 »

Ja zdecydowałem się na panele fotowoltaiczne i pompę ciepła od firmy Stilo Energy. Jestem zadowolony z montażu, jestem zadowolony z efektów. Myślę że to świetne, ekologiczne i bezpieczne rozwiązanie.
Sławomir

Re: Fotowoltaika

Post autor: Sławomir »

Polecam Wam stronę, na której znajdziecie firmę zajmującą się wszelkimi pracami związanymi z zródłami energii odnawialnej. Jakiś czas temu sam skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony, wykonali dla mnie fotowoltaika dla firm w bardzo dobrej cenie. Wszelkie prace przebiegły bez problemu.
Miśkaa

Re: Fotowoltaika

Post autor: Miśkaa »

Stilo Energy też robi fotowoltaikę dla firm, osób prywatnych, rolników. Ich instalacje są oparte o miktofalowniki. Możesz o tym poczytać na ich stronie https://stiloenergy.pl/ Poza tym oczywiście pomagają też z dotacjami, dopłatami i innymi formalnościami, więc nie musisz się o te papierkową robotę martwić.
ODPOWIEDZ