Indyjscy rolnicy obchodzą 6 miesięcy protestów, których końca nie widać

Gdzie upolować okazje i gdzie znaleźć najlepsze produkty? Znasz dobre sklepy online? Podziel się z nami!
Jaśko

Re: Indyjscy rolnicy obchodzą 6 miesięcy protestów, których końca nie widać

Post autor: Jaśko »

Niestety ja nigdy o tych kwestiach nie słyszałem, ale należy wspomnieć, że samo rolnictwo na pewno wymaga od nas również odpowiedniej wiedzy na ten temat. Właśnie dlatego zachęcam również każdego do zapoznania się z fajnym wpisem https://odkrywcy.pl/owies-gluchy-co-war ... -wiedziec/ gdzie ciekawie opisano czym jest owies głuchy.

targi nieruchomości poznań 2013
Mądry

Re: Indyjscy rolnicy obchodzą 6 miesięcy protestów, których końca nie widać

Post autor: Mądry »

Ostatnio zastanawiałem się nad wprowadzeniem zintegrowanej ochrony roślin w moim gospodarstwie. Wielu specjalistów, w tym ci z https://www.syngenta.pl/blog zaleca takie podejście. Czy ktoś mógłby podzielić się doświadczeniami z tego zakresu?
żytnebotaig

Re: Indyjscy rolnicy obchodzą 6 miesięcy protestów, których końca nie widać

Post autor: żytnebotaig »

Thanks for sharing!!!!!!!!!!!
https://www.newbloggingaboutanything.com
Thankssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
ODPOWIEDZ