Preparaty do szamba

Gdzie upolować okazje i gdzie znaleźć najlepsze produkty? Znasz dobre sklepy online? Podziel się z nami!
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 27
Rejestracja: 20 lip 2020, 9:00

Preparaty do szamba

Post autor: farah557 »

Witam,
niedawno przeprowadziłam się na wieś. Niestety nie ma tam podłączenia do kanalizacji i mamy szambo. Ponoć są preparaty, które niwelują nieprzyjemne zapachy i zwiększają wydajność szamba, w związku z czym nie trzeba aż tak często wywozić nieczystości. Możecie polecić jakiś środek?
Oleńka22

Re: Preparaty do szamba

Post autor: Oleńka22 »

Hej :)
ja stosuję specjalistyczne bakterie do szamba, które kupuję w Internecie w dobrej cenie. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie. Dobrze neutralizują też nieprzyjemne zapachy. Tutaj możesz więcej poczytać o tym preparacie http://bakteriedoszamba.pl/
Awatar użytkownika
projektant
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: Preparaty do szamba

Post autor: projektant »

Faktycznie są także specjalne tabletki do szamba i myślę, że są one dość często używane. Mnie bardziej ciekawiła odpowiedź na temat, który poruszono w https://expodom.pl/czy-warto-inwestowac ... nalizacji/ i już wiem czy inwestować w szambo czy jednak podłączyć się do kanalizacji.
Awatar użytkownika
parkon
Posty: 195
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:07

Re: Preparaty do szamba

Post autor: parkon »

Jeśli chodzi o montowanie szamba i jego dowóz to u mnie wszystkim zajęła się firma http://szambabetonowe-brat-bet.pl/ Kilka lat temu wykonywali oczyszczalnie przydomową mojemu bratu, dlatego też postanowiłem skorzystać z ich usług, wszystko wykonali na czas i bez żadnych problemów.

busole
ODPOWIEDZ