Prosta strona internetowa

Gdzie upolować okazje i gdzie znaleźć najlepsze produkty? Znasz dobre sklepy online? Podziel się z nami!
Gośkarka

Prosta strona internetowa

Post autor: Gośkarka »

Kochani, wiem, że z pewnością możecie podzielić się ze mną doświadczeniami związanymi ze zlecaniem stworzenia prostej strony internetowej dla swojej firmy. Planuję zgłosić się do firmy https://convertio.pl/strony-internetowe/ jednak czy jest coś, co powinnam załatwić wcześniej? Albo co muszę przygotować, co wiedzieć przed spotkaniem z taką firmą? :)
młody

Re: Prosta strona internetowa

Post autor: młody »

Ja robiłem sam https://pastelowybutik.pl/product-category/sukienki/ zapraszam do oceniania, może komuś się spodoba :lol:
wikś

Re: Prosta strona internetowa

Post autor: wikś »

Tworzenie stron internetowych lepiej pozostawić profesjonalnej firmie. Ja skorzystałem z usług https://byfehu.art/ i jestem na maxa zadowolony.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 41
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:50

Re: Prosta strona internetowa

Post autor: deborah »

wikś pisze: ↑11 gru 2020, 2:05 Tworzenie stron internetowych lepiej pozostawić profesjonalnej firmie. Ja skorzystałem z usług https://byfehu.art/ i jestem na maxa zadowolony.
Ja korzystam z usług agencji która oferuje tworzenie stron Heronart.pl i mogę ich polecić z czystym sumieniem. Warto jest inwestować w takie usługi bo zyskujesz dużo klientów na start i masz spokojną głowę, bo wszystkim zajmują się specjaliści :)
Awatar użytkownika
zipperx
Posty: 104
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:40

Re: Prosta strona internetowa

Post autor: zipperx »

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, że warto od samego początku mieć profesjonalną stronę internetową dlatego polecam korzystać z usług profesjonalistów takich jak Entaris - tu na stronie https://entaris.pl/strony-internetowe/ dostępna jest ich szczegółowa oferta wraz z poprzednimi realizacjami także warto wejść i sprawdzić.
ODPOWIEDZ