Rowerowy kask

Gdzie upolować okazje i gdzie znaleźć najlepsze produkty? Znasz dobre sklepy online? Podziel się z nami!
Awatar użytkownika
modnisia25
Posty: 76
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:57

Rowerowy kask

Post autor: modnisia25 »

Zastanawiam sie nad zakupem dobrego kasku na rower, wybó na rynku jest bardzo duży, dlatego zastanawiam sie co bedzie najlepsze. W tych artykułach https://portal.bikeworld.pl/artykul/tes ... airbreaker przedstawionych jest kilka modeli do jazdy typowo górskiej. Wiem, w ten sposób że kask bardzo dokładnie trzeba dobierać.
Awatar użytkownika
kora
Posty: 253
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:19

Re: Rowerowy kask

Post autor: kora »

Masz rację, takich rzeczy nie można bagatelizować. Nie tylko ubiór ma znaczenie, ale także akcesoria. Kask to podstawa, ale warto zadbać także o rękawice rowerowe. Tutaj masz bardzo fajną opcję https://adventuresports.pl/produkt/Akce ... ves/132414 - pamiętaj, że jakość odgrywa tutaj pierwszorzędną rolę.
Awatar użytkownika
jowitka
Posty: 107
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:29

Re: Rowerowy kask

Post autor: jowitka »

Z kaskiem raczej nie powinno być problemu, ponieważ wszędzie możesz go kupić. Natomiast ja zastanawiam się gdzie kupić solidne części do roweru. Może wy mi doradzicie? Znajomy ostatnio wspominał coś o sklepie https://www.rowertour.com/c/4/czesci-rowerowe . Ponoć mają tam wszelkie artykuły jakie potrzebuje rowerzysta.
Awatar użytkownika
IrkaNil
Posty: 155
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:42

Re: Rowerowy kask

Post autor: IrkaNil »

Co do kasków rowerowych to w Warszawie masz świetny sklep rowerowy - http://pbrowery.pl/kaski-rowerowe-c-84.html w którym znajdziesz rożnego typu kaski i to zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Dlatego przejrzyj sobie dokładnie, a jak będziesz chciała kupić to stacjonarnie możecie sobie je przymierzyć np. na Saskiej Kępie.
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

Re: Rowerowy kask

Post autor: astres »

Wejdz tutaj https://rankingpotencja.pl/co-na-nasza- ... ismy-jesc/
ODPOWIEDZ