Sklep online

Gdzie upolować okazje i gdzie znaleźć najlepsze produkty? Znasz dobre sklepy online? Podziel się z nami!
Wiśka

Sklep online

Post autor: Wiśka »

Znacie sklep Jenefer? Dzisiaj przyszło do mnie pierwsze zamówienie, które u nich złożyłam kilka dni temu - swoją drogą, brawa za ekspresową wysyłkę! kupiłam sobie u nich między innymi płaszcz na jesień, jestem nim zachwycona, ciepły, bardzo przyjemny w dotyku. Na pewno będę go nosić często.
TemerenXłl

Re: Sklep online

Post autor: TemerenXłl »

A jak to wygląda ogólnie z zakupami u was? Wszystko kupujecie w necie? Ja mam czasem obiekcje, moze nie słusznie, w sumie w necie jest dużo ciekawych sklepów, można więcej kupić niż normalnie w tradycyjnych sklepach....Ale ciekawa jestem waszych opinii? Bo to róznie bywa.
Łemka

Re: Sklep online

Post autor: Łemka »

TemerenXłl pisze: ↑05 wrz 2021, 20:02 A jak to wygląda ogólnie z zakupami u was? Wszystko kupujecie w necie? Ja mam czasem obiekcje, moze nie słusznie, w sumie w necie jest dużo ciekawych sklepów, można więcej kupić niż normalnie w tradycyjnych sklepach....Ale ciekawa jestem waszych opinii? Bo to róznie bywa.
Zdecydowanie wszystko kupuję w taki sposób, nawet czesci do auta i kosmetyki, w necie mają największy wybór
Temerenką

Re: Sklep online

Post autor: Temerenką »

Jeśli szukasz dobrych specyfików do pielęgnacji samochodu, to warto sobie zajrzeć na strony https://showcarshine.pl/ Maj tam bardzo duży wybór, kosmetyki dobrej jakości z atestem. Można kupić zarówno kosmetyki do myci i pielęgnacji lakieru, czy tapicerki w samochodzie. Poza tym maja tez środki do pielęgnacji silnika i elementów chromowanych.
ODPOWIEDZ