Wózek, który wybrać?

Gdzie upolować okazje i gdzie znaleźć najlepsze produkty? Znasz dobre sklepy online? Podziel się z nami!
wróska

Wózek, który wybrać?

Post autor: wróska »

A co sądzicie o wózkach 2w1? Bo ja mam na oku jeden ze względu na to, że chyba najbardziej zależy mi na tym, aby cała konstrukcja nie była taka ciężka i łatwo można było ją przenosić. Na spacerówce też zależy mi, aby była lekka i wygodnie składa się i można go wygodnie przenosić za pomocą uchwytu.
Awatar użytkownika
lucia
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2020, 7:37

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: lucia »

Uważam że takie wózki są ok, ja mam x-landera. To wózek bardzo ładny, modny i designerski. Oczywiście jest nie tylko ładny bo sprawdzałam wszelkie funkcjonalności i zależy mi na praktycznym wózku a ten ma duży kosz zakupowy, dużą budę, i świetną amortyzację
Draśka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Draśka »

Zobacz sobie jakie wózki ma Euro Cart. Okazuje się, że wysokiej jakości wózek nie musi być drogi. Ja wybrałam model Flex, który jest większym i bardzo wygodnym wózkiem z dużymi kołami. Do 22 kg i co ważne siedzisko jest przeznaczone dla dzieci od narodzin, dzięki czemu ja miałam od początku ten i bez gondoli się obyło.
Aśka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Aśka »

Ja zdecydowałam się na anex e/type z opcją 2w1 i jestem z niego zadowolona. Wózek jest zwinny i wygodny. Bardzo fajnie się nim jeździ. Całość jest łatwa i intuicyjna w obsłudze i szybko się składa. Solidny wytrzymały, dużo go używamy i nigdy nas nie zawiódł.
Gośka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Gośka »

Też zdecydowałam się na anex, mam model m/type i super mi się sprawdza. Wózek jest poręczny, wszędzie bez problemu nim wjadę a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Jest wygodny, solidny i poręczny, radzi sobie dobrze na każdym terenie a po zmianie na spacerówkę nic nie traci na swojej zwinności.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Kamilla36 »

Bardzo ważne jest to, aby wózek był dobrej jakości i można go było używać od początku do końca wózkowania. Na pewno takim jest Riko Nano Pro. Sama go wybrałam i bardzo jestem zadowolona, więc jak najbardziej polecam. Jest w dobrej cenie u super jakości, więc warto zwrócić na niego uwagę
Andżela

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Andżela »

A ja jestem bardzo zadowolona ze swojego anexa l/type. Wózek jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Większość ustawień można zmienić za pomocą jednej ręki a to jest bardzo wygodne. Fajna jest składana kołyska i powiększony daszek, który dobrze ochrania przed wiatrem czy chłodem. Co do spacerówki, to wózek nic nie traci na swojej zwinności i wygodzie, składa się ona razem ze stelażem więc wózek zajmuje mało miejsca.

witamina c obniża cholesterol
Awatar użytkownika
iza
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:04

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: iza »

Zgadzam się, też się tym kierowałam przy zakupie właśnie x-landera x-move, z tym że chciałam mieć wózek na trudniejszy teren, a wózek poza tym ma fantastyczną duża budę w spacerówce, idealną na jesienną czy zimową pogodę ale i latem ochroni dobrze przed słońcem, poza tym łatwo go błyskawicznie złożyć
ODPOWIEDZ