Zakupy kosmetyków.

Gdzie upolować okazje i gdzie znaleźć najlepsze produkty? Znasz dobre sklepy online? Podziel się z nami!
Agneśś

Zakupy kosmetyków.

Post autor: Agneśś »

Hej, zastanawiam się nad przerzuceniem się z zakupów stacjonarnych na zakupy internetowe kosmetyków. Zazwyczaj kupowałam w Rossman albo w Hebe, ale odkryłam stronę: https://info-avon.pl/jak-zostac-konsultantka/ , gdzie dzięki rejestracji w klubie Avon mogę sporo zaoszczędzić. Z tego co się już zorientowałam, to na niektóre kosmetyki i perfumy jest nawet, aż 40 % rabatu. Nie chciałabym być konsultantką tylko zamawiać na swoje potrzeby. Ktoś już korzysta z takiej opcji? Faktycznie można zaoszczędzać nie tylko czas, ale i pieniążki?
Sławomir

Re: Zakupy kosmetyków.

Post autor: Sławomir »

Jeżeli mam w planach zakupy to odwiedzam galeria w Rzeszowie , ponieważ jest t ocentrum handlowe, w którym można znalezc najrózniejsze sklepy oraz restaurację. Według mnie bardzo przyjemne miejsce do spędzania wolnego czasu z rodziną. Co Wy o tym sądzicie?
martaj

Re: Zakupy kosmetyków.

Post autor: martaj »

Jeśli interesuje Was zakup kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji to koniecznie zajrzyjcie do sklepu online Puderek. Wybór jest bardzo duży i każdy znajdzie produkty dla siebie. Są to między innymi praktyczne trymery do brwi: https://puderek.com.pl/10338-trymer-noz ... 3-szt.html .
Tośka21

Re: Zakupy kosmetyków.

Post autor: Tośka21 »

To też w dużej mierze zależy od tego, czego kokretnie szukacie. Moim zdaniem warto byłoby w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, jakie kosmetyki chcielibyście używać w swojej pielęgnacji. Wiem, że wiele osób stawia na takie rozwiązania jak te dostępne w https://mintishop.pl/ i mnie to nie dziwi. Chodzi w końcu o Waszą satysfakcję z zakupionego produktu.
Emilia73

Re: Zakupy kosmetyków.

Post autor: Emilia73 »

Ja kosmetyki kupuję często w galerii handlowej targówek warszawa Jest tam bardzo dobrze zaopatrzony Rossmann, Tk Max. Można znaleźć naprawdę super produkty w fajnych cenach, no i oczywiście warto polować na promocje. Kupuje tam też wiele dodatków do domów, które znajduje w Ikei , czy Leroy Merlin :)
ODPOWIEDZ