Znacie ten sklep z przetworami?

Gdzie upolować okazje i gdzie znaleźć najlepsze produkty? Znasz dobre sklepy online? Podziel się z nami!
Awatar użytkownika
Ruzica
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:21

Znacie ten sklep z przetworami?

Post autor: Ruzica »

Trafiłam w necie na stronę polskiego sklepu Vitapol, który specjalizuje się w różnego rodzaju przetworach, podobno robionych wg domowych, sprawdzonych receptur. Kusi mnie kupienie od nich paru rzeczy, a najbardziej chciałabym spróbować podgrzybki marynowane w occie. Ale wolałabym usłyszeć o nich jakieś opinie.

Próbowałyście coś z tego sklepu https://sklep.vitapol.net/podgrzybki-marynowane.html ?
żonka

Re: Znacie ten sklep z przetworami?

Post autor: żonka »

Aby być w 100% pewnym,że ich przetwory są robione tak je te w naszych domach,warto by było przeczytać ich skład.Jednak zamiast się zastanawiać,można przecież samemu zrobić kilka słoików smacznych grzybków,słodkich dżemów czy przecierów.Owoców i warzyw nie brakuje,jest teraz na nie sezon,warto więc z tego skorzystać,na pewno żaden sklep,nie zrobi przetworów tak dobrych jak my sami.Poszukując słoików czy butelek na nasze przetwory,warto zajrzeć do sklepu Superbutelki,oferuje on też nakrętki,zakrętki ,kapsle, ale też będzie ciekawym odkryciem dla wszystkich robiących domowe wina czy nalewki,znajdą w nim bowiem nie tylko butelki o różnej pojemności, ale też jest korkownica słoje z kranikiem czy beczułki.
Awatar użytkownika
Pycha
Posty: 6
Rejestracja: 21 wrz 2020, 14:42

Re: Znacie ten sklep z przetworami?

Post autor: Pycha »

Taaaaa na pewno według domowej receptury na masową skalę :lol: :lol: :lol: :lol: jak domowe to tylko od babci :)
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Znacie ten sklep z przetworami?

Post autor: Sylwia »

Ja szczerze powiedziawszy sama wolę sobie robić różne przetwory, soki, a nawet nalewki :) Przelewam je zawsze w jakieś ładne, oryginalne, ozdobne butelki. Dzięki temu mogę z dumą wyciągnąć je z barku, kiedy przyjdą do mnie znajomi ;) Czasami też taką nalewkę w dekoracyjnej butelce zdarza mi się podarować komuś w prezencie ;) Myślę, że to całkiem fajny upominek ;)
iśka.kot4588

Re: Znacie ten sklep z przetworami?

Post autor: iśka.kot4588 »

Ruzica pisze: ↑21 wrz 2020, 10:38 Trafiłam w necie na stronę polskiego sklepu Vitapol, który specjalizuje się w różnego rodzaju przetworach, podobno robionych wg domowych, sprawdzonych receptur. Kusi mnie kupienie od nich paru rzeczy, a najbardziej chciałabym spróbować podgrzybki marynowane w occie. Ale wolałabym usłyszeć o nich jakieś opinie.

Próbowałyście coś z tego sklepu https://sklep.vitapol.net/podgrzybki-marynowane.html ?
Tak, sa bardzo smaczne :)
-
tani catering dietetyczny Sosnowiec
ODPOWIEDZ