Gdzie na studia

Ciuchy, paznokcie, fryzury, sklepy, projektanci - rozmawiamy o wszystkim co związane ze stylizacjami i nie tylko.
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Gdzie na studia

Post autor: Agosia »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
Izka
Posty: 39
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:54

Re: Gdzie na studia

Post autor: Izka »

Najważniejsze to studiować to, co nas interesuje. Inaczej nie m po co iść na studia :p
Awatar użytkownika
ritaginter
Posty: 61
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: Gdzie na studia

Post autor: ritaginter »

Ja wybieram się na pielęgniarstwo na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie http://mum.edu.pl/. To dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka ( moja siostra tez tu studiowała). Najpierw zrobię licencjat a potem mam zamiar kontynuować naukę na studiach II stopnia. Wysoki poziom, fajni wykładowcy, niewygórowane czesne.
Awatar użytkownika
Margaret
Posty: 26
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:06

Re: Gdzie na studia

Post autor: Margaret »

Opcja masa, ale ten marketing tak na prawdę jest spoko opcją, zważywszy na fakt że w tej dziedzinie ciągle jakieś nowości, np. ostatnio mój brat powiedział mi o czymś takim jak grywalizacja, tu macie link http://adnext.pl/baza-wiedzy/grywalizacja/ no po prostu szok, dziedzina ciągle się rozwija. Jak myślicie, ma to przyszłość?
Awatar użytkownika
IrkaNil
Posty: 155
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:42

Re: Gdzie na studia

Post autor: IrkaNil »

A jeśli nie studia, to może warto pomyśleć nad wyborem dobrej szkoły policealnej? Sama zdecydowałam się na opcję numer dwa, a dokładnie Cosinus, ponieważ mieli w swojej ofercie edukacyjnej kierunek Technik BHP na którym zależało mi w szczególności. Zajęcia są prowadzone w systemie zaocznym jednak zgodnie ze wszystkimi założeniami edukacyjnymi . Mają swoją kadrę nauczycieli, którzy potrafią przekazać wiedzę i są wyrozumiali (często są to nawet wykładowcy z uniwersytetów i politechnik), także to wszystko w połączeniu z twoją chęcią do rozwoju i nauki pozwoli osiągnąć oczekiwany efekt i przygotować się oczywiście najpierw do egzaminu z OKE, a później już do pracy zawodowej. Poza tym nie zapominajmy, że jeszcze kształcą całkowicie za darmo.
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 29
Rejestracja: 31 sty 2020, 11:29

Re: Gdzie na studia

Post autor: malutka_alutka »

Cześć :) oreintujecie się może, czy istnieją sposoby na zmniejszenie opłat za studia? Potrzebuję pomocy finansowej i chciałabym nadal studiować.
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Re: Gdzie na studia

Post autor: calineczka »

Najlepiej do stolicy! Zawsze chciałam tu studiować i dopięłam swego. Wybrałam studia dziennikarstwo warszawa dzienne na Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/. Mam już pierwszy rok za sobą i jestem zachwycona atmosferą i wysokim poziomem tej uczelni.
Awatar użytkownika
WKolaszkowski
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 11:41

Re: Gdzie na studia

Post autor: WKolaszkowski »

W sumie wydaje mi się, że dużo ludzi idzie na studia tylko dla zniżek. Ogólnie co zrobić jak się skończą studia i zniżki? Niektórzy decydują się na kupowanie hologramów kolekcjonreskich. Czy to jest legalne czy nie? Nie wiem. Samo posiadanie raczej nie, ale używanie już tak. Polecam o tym poczytać na https://zdamy.pl/zal-ci-znizek-studenck ... nternecie/. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:58

Re: Gdzie na studia

Post autor: fiona45 »

Jak studia o nowoczesnych kierunkach to warto zerknąć na propozycje na https://horyzont.eu/ . Mają tam naprawdę fajne propozycje w dobrej cenie i atmosferze. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla Siebie.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:10

Re: Gdzie na studia

Post autor: Eliza111 »

Wybór kierunku, a przede wszystkim uczelni jest bardzo ważny, aby można było później znaleźć prace w zawodzie. Wszystkim zainteresowanym moge polecić studia w Szczecinie, poniewaz sam jestem dumnym absolwentem .
Benia65

Re: Gdzie na studia

Post autor: Benia65 »

I to jest bardzo konkretne pytanie. Od jakiegoś czasu sama zastanawiam się nad tym jaki kierunek studiów wybrać. Bo ciężko jest tak od razu wybrać jakiś jeden kierunek. Ale raczej zdecyduje się na psychologia w biznesie studia magisterskie Bo jest to jednak związane z psychologią, która jednak mnie bardzo interesuje
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Gdzie na studia

Post autor: Sylwia »

Wybierając się na studia warto zadbać również o znajomość języków obcych, zwłaszcza angielskiego, bo to na pewno się Wam w życiu przyda. Jeśli boicie się, że nie będziecie mogli tego pogodzić z zajęciami na uczelni, zawsze możecie zdecydować się na kurs językowy on-line, taki jak na przykład na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online. Polecam ;)
Grażynka12

Re: Gdzie na studia

Post autor: Grażynka12 »

Wiadomym jest, żeby dopasować kierunek studiów do indywidualnych preferencji i predyspozycji :) sama po sobie wiem, ze nie ma co studiować czegoś na siłę. Kiedy skończyłam licencjata stwierdziłam, że warto wybrać się na WSZiB studia podyplomowe - miałam ochotę na zdobycie wiedzy w danym kierunku :)
Awatar użytkownika
Modnakobieta
Posty: 175
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:46

Re: Gdzie na studia

Post autor: Modnakobieta »

Studia zaoczne to bardzo fajny pomysł. Jak już masz konkretny kierunek, to moze też tutaj http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studiow,2,2,54,54,0 zobacz sobie czy mają coś do zaoferowania, bo czytałam że mają bardzo fajne kierunki.
ronaa

Re: Gdzie na studia

Post autor: ronaa »

@ritaginter fajnie, że piszesz tu o MUM, świetna uczelnia :) ale teraz działają pod nazwą Warszawska Akademia Medyczna :) rekrutacja na kolejny rok akademicki już ruszyła, z tego co obserwuje to z roku na rok mają coraz więcej chętnych na 1 miejsce a to też o czymś świadczy.
ODPOWIEDZ