Fryzura okolicznościowa

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
magi222
Posty: 50
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:00

Fryzura okolicznościowa

Post autor: magi222 »

Za jakiś czas mam być gościem na weselu i właśnie zastanawiam się, gdzie skorzystam z takiej usługi, jak fryzura okolicznościowa z dojazdem w Warszawie. Na portalach społecznościowych widziałam bardzo dobre opinie na temat tego miejsca http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ Myślę, że chyba się skuszę, bo efekty ich pracy, z tego co widziałam, są super!
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, 9:49 przez magi222, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
rezka
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 16:07

Re: Fryzura okolicznościowa

Post autor: rezka »

Opcji w tym zakresie jest bardzo dużo. Można wybierać do woli.

poradnik opieki i pielęgnacji małego dziecka zawitkowski
Właściwie można by zaryzykować tezę, że nonsensista to śmieszny poeta metafizyczny
Mińka

Re: Fryzura okolicznościowa

Post autor: Mińka »

magi222 pisze: ↑15 kwie 2019, 22:55 Za jakiś czas mam być gościem na weselu i właśnie zastanawiam się, gdzie skorzystam z takiej usługi, jak fryzura okolicznościowa z dojazdem w Warszawie. Na portalach społecznościowych widziałam bardzo dobre opinie na temat tego miejsca http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ Myślę, że chyba się skuszę, bo efekty ich pracy, z tego co widziałam, są super!
Opcja skorzystania z salonu mobilnego w mieście, w którym się nie mieszka wydaje się najlepsza, nie trzeba nigdzie jeździć, stresować tym, że się nie trafi. Jak byłam u koleżanki na weselu w Warszawie to czesała i robiła mi makijaż dziewczyna z Wellmetime.com, polecam.
sumirę

Re: Fryzura okolicznościowa

Post autor: sumirę »

Na pewno na przyjęcie weselne należy pomyśleć o odpowiedniej fryzurze, ale i o tym, by się godnie prezentować. U nas też siostra myśli o zamążpójściu, ale prawda jest taka, że piosenka na pierwszy taniec weselny żadna jej się nie ukazała fajna. A nie mają wspólnej piosenki. Może coś poradzicie? Pomożecie? Jak to będzie?
ODPOWIEDZ