Strona 1 z 1

Szukam cateringu dietetycznego

: 01 kwie 2020, 10:24
autor: malenka
Cześć :) Szukam cateringu dietetycznego. Chciałabym zrzucić zbędne kilogramy, na diecie bezglutenowej. Jesteście w stanie mi coś polecić?

Re: Szukam cateringu dietetycznego

: 01 kwie 2020, 11:25
autor: kora
Też chętnie się dowiem, bo też zauważyłam że produkty glutenowe źle wpływają na mój organizm.

Re: Szukam cateringu dietetycznego

: 01 kwie 2020, 11:27
autor: mariolle
Dziewczyny, obecnie nie brakuje firm które świadczą usługi z zakresu cateringu. Wiadomo, każdemu z nas będzie odpowiadać całkiem coś innego. Ja na przykład od dłuższego czasu korzystam z oferty https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/czestochowa i szczerze mówiąc, to nie mam na co narzekać. Macie do wyboru kilka opcji - w tym także dietę bez glutenu, ktora jest odpowiedno zbilansowana, pełna w owoce i warzywa.

Re: Szukam cateringu dietetycznego

: 01 kwie 2020, 11:28
autor: malenka
mariolle, dziękuję Ci bardzo! Widzę, że na ich stronie jest możliwość zamówienie cateringu testowego, na kilka dni.. bez konieczności kupowania abonementu na kilka tygodni z góry, więc na pewno ich sprawdzę.

Re: Szukam cateringu dietetycznego

: 14 kwie 2020, 17:42
autor: kaczor
Kateringi dietetyczne są dobrym rozwiązaniem jak dużo ćwiczycie, macie dużo ruchu. Pisze o tym w tym http://www.poradniki24h.pl/5212/jak-pow ... fizycznie/ artykule. Wtedy musimy dostarczać naszemu organizmowi więcej minerałów i mikroelementów.

Re: Szukam cateringu dietetycznego

: 17 kwie 2020, 16:39
autor: AnitaT
Ja zamawiam sobie z Wygodnejdiety i jestem z nich bardzo zadowolona. Jem smacznie, zdrowo i co ważniejsze regularnie. To wygodne rozwiązanie bo sama nie muszę gotować a dzięki temu mam więcej czasu na ćwiczenia;)