Strona 1 z 1

faktoring

: 02 sie 2022, 19:57
autor: Gwidona-69
Firma, która potrzebuje pieniędzy, może rozliczyć swoje faktury i otrzymać natychmiastową gotówkę, zamiast czekać, aż klienci je zapłacą. Taka usługa nazywa się faktoringiem. I właśnie coś takiego mnie interesuje. Jaki faktoring jest najlepszy? Jaki rodzaj faktoringu jest najkorzystniejszy dla małych a nawet mikro firm? Jestem ciekawy, czy ktoś podpowie mi najlepsze rozwiązanie dla mnie. Z góry dziękuję.

Re: faktoring

: 02 paź 2023, 9:22
autor: wikiii
Rozważam opcję skorzystania z https://www.oscbr.pl/ . Według moich obserwacji, jest to solidny wybór. Zauważyłam, że system cieszy się bardzo dobrą opinią, co z pewnością ma duże znaczenie.

Re: faktoring

: 17 paź 2023, 8:45
autor: Balba
Osobiście do faktoringu polecałabym skorzystać z aforti factor, oferują faktoring niepełny. Z tego co słyszałam są specjalistami w tej tematyce, jeżeli akurat kogoś szukacie to śmiało.

Re: faktoring

: 31 sty 2024, 23:42
autor: balbinaa
Jak chodzi o pełen faktoring, to warto w tym zakresie się zgłosić do firmy https://transcash.eu/ - ponieważ specjalizuje się w tym zakresie. Dzięki nim możecie mieć wszystko pod dużo większą kontrolą. Macie dostęp do monitoringu i windykacji płatności.