Strona 1 z 1

Co lepiej, implanty czy tłuszcz?

: 11 paź 2020, 17:14
autor: Skałka
Jakie powiększenie ust da lepszy i długotrwały efekt, implanty silikonowe czy wypełnienie własnym tłuszczem?

Re: Co lepiej, implanty czy tłuszcz?

: 12 paź 2020, 11:06
autor: Tulipanka
Pewnie nie raz widziałaś jakie skutki są przy niedobrze przeprowadzonej operacji wstawiania implantów powiększających usta. Wygląda się gorzej niż przed operacją. Dlatego jeśli koniecznie chcesz sobie usta powiększyć zdecyduj się na lipotransfer czyli modelowanie przy pomocy własnego tłuszczu.
Najlepiej zawsze wybierać jak najbardziej naturalne opcje ingerencji we własne ciało.

W tym artykule opisują przebieg i późniejszy efekt zabiegu lipotransferu https://lipoline.pl/k/zabiegi/rozwiaz-p ... male-usta/

Re: Co lepiej, implanty czy tłuszcz?

: 13 sty 2021, 11:44
autor: duśkaD
Myślę, że odpowiedni specjalista sam dobierze odpowiedni wybór. Mosty zębowe, czy implanty masz tutaj https://implant-zebowy.pl/ . Zadzwoń umów się na wizytę, oni już będą wiedzieć co robić.

Re: Co lepiej, implanty czy tłuszcz?

: 23 lut 2021, 12:53
autor: Łania29
duśkaD pisze: ↑13 sty 2021, 11:44 Myślę, że odpowiedni specjalista sam dobierze odpowiedni wybór. (...)
Dokładnie tak. Właśnie takich specjalistów, którzy potrafią człowiekowi doradzić znaleźliśmy z mężem w klinice w Warszawie - DeClinic- https://www.declinic.pl/implanty-zebow- ... z-wiedziec .Tam zaczęłam jakiś czas temu leczyć zęby a trafiłam tam z polecenia mojej koleżanki z pracy. Jestem bardzo zadowolona bo okazało się ,że trzeba usunąć zęba ale już tego samego dnia miałam wstawiony implant.Okazało się bowiem ,że najlepiej wszczepić go jeszcze w dniu usunięcia zęba.