Strona 1 z 1

Gdzie na język angielski w Bielsku Białej?

: 23 paź 2020, 11:55
autor: bahamamama
Chodzi mi o jakieś zajęcia dla dorosłych i żeby to była Bielsko Biała właśnie.
Tutaj https://www.ih.com.pl/bielsko-biala/ widziałam, że jest właśnie jedna oferta.
Mają tam język angielski na różnych poziomach zaawansowania.
Ktoś z was korzystał z tej szkoły językowej?
Chciałabym poznać wasze rady i wskazówki.
Zwłaszcza jeśli ktoś niedawno uczestniczył w jakimś kursie.

kolagen w kapsułkach opinie

Re: Gdzie na język angielski w Bielsku Białej?

: 28 paź 2020, 8:36
autor: mariolle
Zawsze możecie wybrac też naukę zdalną, w https://lincoln.edu.pl/online/ prowadzą takie kursy :) Grupy są małe, a prowadzi je świetny lektor. Dzięki takiej nauce można naprawdę nauczyć się bądź poprawić swój język. Na pewno nauka, to coś w co warto nieustannie inwestować.

Re: Gdzie na język angielski w Bielsku Białej?

: 18 lut 2021, 0:00
autor: Sylwia
A czy ktoś z Was uczył się może języka angielskiego w Szkole Językowej ProfiLingua? Ja ostatnio natknęłam się na jej ofertę w tym zakresie na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna... a Wy co o niej sądzicie? Warto się tam zapisać na kurs językowy?

Re: Gdzie na język angielski w Bielsku Białej?

: 19 kwie 2021, 16:06
autor: rafka
Efektywnie to języka angielskiego można się też uczyć online. A skuteczność w dużej mierze zależy od sposobu nauki. Zgodzicie się ze mną oglądając na przykład tę lekcję na https://youtu.be/lT6kJYzek-M . W tej akurat można się szybko nauczyć przydatnych zwrotów za granicą. Tu się nic nie notuje, nie uczy na pamięć. Za to bardzo dużo mówi i ćwiczy. Poza tym lektor bardzo prosto wszystko tłumaczy. Naprawdę polecam.

Re: Gdzie na język angielski w Bielsku Białej?

: 25 cze 2021, 17:30
autor: małgorzatka
Czasem taki kurs online, może być o wiele lepszym rozwiązaniem, bo nie ma wtedy aż tylu wymówek by np ominąć poszczegolne lekcje ;) O fajnej ofercie można poczytać tutaj - https://speakingo.com/angielski-online- ... kurs-cena/ bardzo fajny kurs, na którym uczymy się poprzez rozmowę z telefonem lub komputerem. U mnie okazało się to bardzo skuteczne :)