Strona 1 z 1

Psychiatra online

: 12 lis 2020, 12:49
autor: magdap
Psychiatra online - znacie dobrego specjalistę?

Re: Psychiatra online

: 17 lis 2020, 13:47
autor: Tyśka
Świetnych specjalistów znajdziesz w https://psychomedic.online/ .Korzystałam z wideokonsultacji i bardzo polecam. Dostałam naprawdę duże zaangażowanie, widziałam, że mój problem jest dla nich ważny i zależy im na pomocy. To dzięki nim udało mi się wrócić do normalności i jestem dzisiaj w tym miejscu.

Re: Psychiatra online

: 31 maja 2021, 8:44
autor: Róża
Sami musicie zdecydować, jaka forma wsparcia będzie dla Was najbardziej odpowiednia. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i dowiedzieli się więcej na temat terapii w Klinice Psychomedic. To bardzo cenne wsparcie, dlatego też jeśli macie taką możliwość, to zdecydowanie powinniście do nich zajrzeć.

Re: Psychiatra online

: 31 maja 2021, 9:05
autor: Rafał
To bardzo ważne tematy. Pamiętajcie, że jeśli nie jesteście w stanie poradzić sobie ze swoim życiem, to koniecznie sięgnijcie po odpowiednie wsparcie psychiatryczne. Myślę, że forma online dzisiaj będzie jak najbardziej słuszna. Na pewno warto zajrzeć do https://psychomedic.online/ i samemu przekonać się co do tego, w jaki sposób już teraz moglibyście odpowiednio podejśc do tego tematu.