Strona 1 z 1

Fryzura okolicznościowa

: 15 kwie 2019, 22:55
autor: magi222
Za jakiś czas mam być gościem na weselu i właśnie zastanawiam się, gdzie skorzystam z takiej usługi, jak fryzura okolicznościowa z dojazdem w Warszawie. Na portalach społecznościowych widziałam bardzo dobre opinie na temat tego miejsca http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ Myślę, że chyba się skuszę, bo efekty ich pracy, z tego co widziałam, są super!

Re: Fryzura okolicznościowa

: 19 kwie 2019, 13:13
autor: rezka
Opcji w tym zakresie jest bardzo dużo. Można wybierać do woli.

Re: Fryzura okolicznościowa

: 20 wrz 2021, 10:22
autor: Mińka
magi222 pisze: ↑15 kwie 2019, 22:55 Za jakiś czas mam być gościem na weselu i właśnie zastanawiam się, gdzie skorzystam z takiej usługi, jak fryzura okolicznościowa z dojazdem w Warszawie. Na portalach społecznościowych widziałam bardzo dobre opinie na temat tego miejsca http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ Myślę, że chyba się skuszę, bo efekty ich pracy, z tego co widziałam, są super!
Opcja skorzystania z salonu mobilnego w mieście, w którym się nie mieszka wydaje się najlepsza, nie trzeba nigdzie jeździć, stresować tym, że się nie trafi. Jak byłam u koleżanki na weselu w Warszawie to czesała i robiła mi makijaż dziewczyna z Wellmetime.com, polecam.

Re: Fryzura okolicznościowa

: 29 wrz 2021, 14:24
autor: sumirę
Na pewno na przyjęcie weselne należy pomyśleć o odpowiedniej fryzurze, ale i o tym, by się godnie prezentować. U nas też siostra myśli o zamążpójściu, ale prawda jest taka, że piosenka na pierwszy taniec weselny żadna jej się nie ukazała fajna. A nie mają wspólnej piosenki. Może coś poradzicie? Pomożecie? Jak to będzie?