Strona 1 z 1

Lekarz rodzinny bez kolejki?

: 18 gru 2020, 10:30
autor: Majka Ł
Gdzieś w Katowicach jest przychodnia gdzie do lekarza rodzinnego na NFZ można się dostać o umówionej porze czy wszędzie trzeba godzinami czekać?

Re: Lekarz rodzinny bez kolejki?

: 19 gru 2020, 10:35
autor: Tulipanka
Jest na Kościuszki szpital i przychodnia prywatna Holsa Med, chodzę tam prywatnie do ortopedy i przy okazji widziałam na tablicach informacyjnych, że są lekarze pierwszego kontaktu na NFZ :) Sama się zastanawiam czy się nie przepisać do nich bo wiadomo, że umawianie terminu, a co ważniejsze jego dotrzymanie u prywatnego jest bez porównania lepsze niż w państwowych przychodniach.

Zadzwoń i się dowiedz jakie są możliwości https://holsamed.pl/szpital/

Re: Lekarz rodzinny bez kolejki?

: 28 gru 2020, 15:43
autor: grażka78
Witam,zastanawiam się nad zainwestowaniem w pakiet indywidualny. Czy uwazacie,ze warto korzystac z takich pakietow? https://mediccentre.pl/pakiet-indywidualny Prosze o wasze opinie, pozdrawiam.

Re: Lekarz rodzinny bez kolejki?

: 22 sty 2021, 15:22
autor: szpitałek53
Ostatnimi czasy miałam problem z prawą nogą, na śliskiej powierzchni się przewróciłam i złamałam ją. https://medpolonia.com.pl/nfz polecam tą przychodnie ponieważ dzięki nim mogłam bez problemu wrócić do pełni władania moją noga. Ich usługi mają szeroki zakres bo mają w ofercie opiekę od pierwszych dni po zabiegach aż do całkowitej sprawności.

Re: Lekarz rodzinny bez kolejki?

: 27 sty 2021, 13:02
autor: Śnieżka
Właśnie te kolejki i oczekiwanie choćby na teleporadę jest najtrudniejsze. A można skorzystać z https://onlinerecepta.pl/product/konsul ... ka-online/ bez oczekiwania, w dowolnym momencie. Moim zdaniem to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wizyt.

Re: Lekarz rodzinny bez kolejki?

: 11 lut 2021, 9:31
autor: mariolle
tak da się szczególnie jak umówimy się na poradę telefoniczną. Teraz lekarz rodzinny online to prosta sprawa. Spróbuj umówić się na wizytę na https://jpmedica.com/ , tutaj widziałam, że bez kolejki, bez problemu szybko można porozmawiać z wybranym lekarzem. Mam nadzieję, że taka wskazówka Ci pomoże

Re: Lekarz rodzinny bez kolejki?

: 13 lut 2021, 14:14
autor: aliś322
No są różne miejsca, w których można znaleźć specjalistyczne przychodnie. Interesującym miejscem jest http://medkorn.pl/kontakt/ i możecie skorzystać z takiego zakresu usług, jak medycyna pracy, poradnia usg, poradnia psychologiczna, poradnia kardiologiczna i wiele, wiele innych.

Re: Lekarz rodzinny bez kolejki?

: 20 lut 2021, 18:05
autor: kalarepa150
ja ostatnio jak potrzebowałam e recepta antykoncepcja https://jpmedica.com to tez własnie skorzystałam z usług jpm medica, mają dobrze wszystko ogarniete na stronie a samą recepte dostaje sie doslownie do godziny . .