Strona 1 z 1

Łatwe pożyczki

: 25 kwie 2019, 17:39
autor: Agosia
Moim zdaniem , cięzko jest znaleźć szybko korzystną pożyczkę. na pewno znacznie lepiej to idzie, gdy poświecimy trochę czasu na poszukiwania. Z tego co czytałam tutaj https://antyhaczyk.blogspot.com/2019/01 ... co-to.html
jest też bardzo fajna platforma, która ułatwia wzięcie kredytu i minimalizuje formalności.

Re: Łatwe pożyczki

: 26 maja 2019, 21:36
autor: wiola438
Widziałam na https://kokos.pl/ fajne oferty pożyczkowe. Przykładowo można tez tam sobie policzyć jaki będzie koszt takiej pożyczki żeby oszacować czy stać nas będzie na spłatę. Decyzje podejmują szybko, szybko tez wypłacają na konto uzgodniona kwotę.

Re: Łatwe pożyczki

: 18 lip 2019, 12:01
autor: pieknyolek
Najlepsze kredyty dostaniecie na stronie https://www.kredyty-hipoteczne.net.pl/k ... -szczecin/

Re: Łatwe pożyczki

: 29 wrz 2019, 10:16
autor: legend
Łatwe w uzyskaniu, ale i tanie pożyczki znajdziecie na stronie http://www.e-bankier.pl/ . Niejednokrotnie porównywałam tam oferty i nigdy nie wyszłam ze zbyt dużym oprocentowaniem. Osoby zadłużone również mogą tam starać się o pożyczkę, szczególnie, jeśli mają stałe dochody i pobory. Sprawdźcie to koniecznie, jeśli nie możecie nigdzie dostać kredytu.

Re: Łatwe pożyczki

: 20 paź 2019, 21:59
autor: pilka
Najlepiej zerknąć na http://predkachwilowka.pl/ i się z artykułów tam dowiedzieć gdzie najłatwiej i najpewniej wziąć pożyczkę. I na co w ogóle uważać. Jest sporo takich ofert na dowód tylko czy całkowicie online. Korzystnie się tak bierze pożyczki ale trzeba sprawdzić czy nie wiąże się z tym jakieś ryzyko.

Re: Łatwe pożyczki

: 20 lut 2020, 14:49
autor: Modzika
Może pożyczkę faktycznie jest łatwo wziąć, ale ze spłacaniem jej to już gorsza sprawa. Sama miałam taką sytuację i teraz muszę zdecydować się na konsolidację. Chcielibyście wiedzieć, co ona tak naprawdę daje? To przeczytajcie sobie ten artykuł https://www.habza.com.pl/co-daje-konsolidacja-kredytow/ . Dla mnie jest ważne zmniejszenie sumy zobowiązań i wydłużenie terminu spłaty rat.