Strona 1 z 1

Odfrankowanie

: 06 kwie 2021, 11:41
autor: Śpak3
Jeżeli masz kredyt we frankach, to zapewne zawiera on niedozwolone klauzule. To właśnie z tego powodu obecnie aż 90% Frankowiczów wygrywa w Sądzie. Skontaktuj się z Kancelarią i poznaj sekret skutecznego pozwania banku. W przypadku wygranej możesz liczyć na:

Unieważnienie Kredytu Frankowego.
Zwrot nadpłaconych przez wzrost kursu franka rat.
Zmniejszenie Salda zadłużenia na przyszłość.

Obrazek

Re: Odfrankowanie

: 16 kwie 2021, 10:13
autor: wrażenie
To wcale nie jest takie łatwe, bo jednak banki walczą o swoje, a sądy nie zawsze są przychylne. Więc jeśli bank nie chce odfrankować, można zawsze poszukać innej opcji spłaty. I też takie https://doradcafinansowy-trojmiasto.pl/ ... wejherowo/ biura ekspertów finansowych mają z tym pełne ręce roboty. Ludzie szukają wyjścia i pomocy.

Re: Odfrankowanie

: 17 kwie 2021, 23:35
autor: propozycję
Istnieją stale różne podejścia do zarządzania, nadzoru administracyjnego, wnoszenia energii w domu, fajne i przyjemne. Generalnie musisz skorzystać z fajnej strony, na której możesz zasadniczo grać w fajne gry w kasynie Betsson https://www.debowiec.beskidy.pl . Możesz zabezpieczyć się prawdziwą gotówką, kiedy dobrze grasz, biorąc pod uwagę wszystko i spełniając moją propozycję

Re: Odfrankowanie

: 18 kwie 2021, 18:45
autor: rafka
Sama też mam kredyt we frankach i zdecydowanie pozytywną wiadomością dla wszystkich frankowiczów było orzeczenie TSUE. Możemy walczyć o swoje i tak należy zrobić. Sama od początku polegam na https://cleverstep.pl/ i to właśnie oni analizowali moją umowę pod kątem klauzul niedozwolonych. Sama to nawet nie wiedziałabym od czego zacząć.

Re: Odfrankowanie

: 30 maja 2021, 17:40
autor: Rećuk
Jeżeli chcecie solidną kancelarię frankową to polecam https://kancelaria-frankowa.waw.plZobacz koniecznie :

Kancelaria frankowa Poznań https://kancelaria-frankowa.waw.pl/kanc ... we-poznan/
Kancelaria frankowa Koszalin https://kancelaria-frankowa.waw.pl/kred ... -koszalin/
Kancelaria frankowa Szczecin https://kancelaria-frankowa.waw.pl/pomo ... zczecin-2/

Re: Odfrankowanie

: 15 lip 2021, 20:33
autor: matyś
Myślę, że ta kancelaria https://kancelariafrankowicza.pl/ może wam pomóc. Profesjonalnie podchodzą do tematu i przede wszystkim znają się na tym co robić. Warto zgłosić się do kancelarii, która zajmuje się takimi sprawami, potrafi przeanalizować umowę i powiedzieć ile możemy zyskać, bo dla frankowicza, to jest niezwykle ważne. Poczytajcie sobie koniecznie o nich.

Re: Odfrankowanie

: 05 sie 2021, 15:48
autor: Konował
Z takim problemem to tylko przez kancelarię. I to taką specjalizującą się w temacie kredytów i franków. Banki to trudny przeciwnik i łatwo się nie podda. My robiliśmy przez kancelarię Fenix z Warszawy. Właściwie cały czas robimy, bo sprawa w toku. Ale kancelaria ma całkiem niezłe podejście do tematu i dużą wiedzę. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość bo banki zasypują problemami ;)

Re: Odfrankowanie

: 14 wrz 2021, 10:55
autor: kasiakowa06
matyś pisze: ↑15 lip 2021, 20:33 Myślę, że ta kancelaria kancelariafrankowicza.pl/ może wam pomóc. Profesjonalnie podchodzą do tematu i przede wszystkim znają się na tym co robić. Warto zgłosić się do kancelarii, która zajmuje się takimi sprawami, potrafi przeanalizować umowę i powiedzieć ile możemy zyskać, bo dla frankowicza, to jest niezwykle ważne. Poczytajcie sobie koniecznie o nich.
Ja również mogę polecić doskonałą kancelarię frankową - https://odfrankuj.org/pomoc-frankowiczom-szczecin-2/ - pomagają wielu moim znajomym.

Obrazek

Re: Odfrankowanie

: 16 lis 2021, 9:34
autor: Sylwia
Wydaje mi się, że temat ten jest jak najbardziej na czasie. Nie zazdroszczę osobom, które mają takie kredyty we frankach wyroki, jakie w tej sprawie zapadły, na szczęście dają jakieś światło w tunelu. Wielu osobom, które wniosły swoje sprawy do sądu, udało się odzyskać swoje pieniądze. To kolejny raz dowodzi, że warto walczyć o swoje. Może komuś z Was również się udało i chciałby o tym opowiedzieć? Chętnie poznam Wasze historie z kredytami frankowymi ;)