Strona 1 z 1

antykoncepcja po

: 20 kwie 2021, 1:34
autor: gość
Witajcie.
Czy słyszeliście o czymś takim jak antykoncepcja "po"?
Ja ostatnio czytałam o tabletce EllaOne na stronie https://www.e-umed.pl/produkt/ellaone dostępnej na receptę. Ogólnie to wydaje mi się, że w niektórych sytuacjach wzięcie takiej pigułki jest naprawdę zasadne. A Wy jak sądzicie?

Re: antykoncepcja po

: 22 kwie 2021, 15:23
autor: gosiaczek
Jeśli kobieta się w żaden inny sposób nie zabezpiecza to wiadomo że taka tabletka dla nich jest jedynym wyjściem. Ja żeby nie być w takiej sytuacji to przyjmuję stałą antykoncepcję hormonalną (tabletki vines). Nie muszę się wtedy stresować i zbliżenia są znacznie bardziej przyjemniejsze i częstsze :)

Re: antykoncepcja po

: 26 kwie 2021, 12:24
autor: toliś
Wiele ciekawych i niezwykle pomocnych informacji na temat antykoncepcji na pewno znajdziecie tutaj https://onlinerecepta.pl/antykoncepcja-rano-wieczorem/ . Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Myślę, że wiele kobiet ma dylemat czy lepiej tabletki brać rano czy wieczorem. Ten artykuł wszystko dokładnie wyjaśnia.

Re: antykoncepcja po

: 30 maja 2021, 10:38
autor: milaczek
Ja nigdy nie stosowalam tabletki po, biore ogolnie tabletki antykoncepcyjne i nigdy zadna wpadka nam sie nie zdarzyla. Tutaj fajnie opisuja jakich zasad nalezy przestrzegac https://antykoncepcjanamiare.pl/7-najcz ... epcyjnych/ wtedy nie musimy sie obawiac, ze zajdziemy w ciaze

Re: antykoncepcja po

: 01 lip 2021, 16:24
autor: Sławomir
Jeśli jest już za późno na tabletkę po to zawsze zostaje opcja usunięcia ciąży. Jak usunąć legalnie ciążę przeczytacie na stronie klinika Stonava. Merytoryczna wiedza ginekologów. Pomimo restrykcyjnych przepisów w Polsce ciążę można usunąć legalnie, kobiety mają wybór.